Titánový nôž kuchynský 20 cm Titánový nôž kuchynský 20 cm
 kvalitná nerez ocel s titánovou vrstvou veľmi ostrý Titánové nože majú čepele vyrobené z vysoko kvalitnej nerez ocele potiahnuté titánovou vrstvou. Titan zaisťuje veľmi špecifické vlastnosti takýchto nožov: sú veľmi ostré a potraviny tak nakrájate na tie najtenšie potrebné plátky, sú pružné a tým aj odolné zlomeniu, sú úplne rezistentné voči škvrnám a hrdzaveniu. Každá kuchárka určite tiež ocení ľahkosť týchto nožov a absolútnu nelepivosť čepele. Ďalšou dôležitou vlastnosťou je, že po kontakte potraviny s titánom nedôjde k typické oxidácii, potraviny tak zostanú čerstvé a nezmenia farbu, nože nezanechávajú pachuť ocele. Ergonomická rukoväť je vybavená hygienickou ochranou, ktorá výrazne potláča bakteriálny rast. Možnosť umývania v umývačke riadu. Rozmery: čepeľ: 20 x 2,8 cm
0,0 0
8

Titánový nôž kuchynský 20 cm

Titánový nôž kuchynský 20 cm

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • kvalitná nerez ocel s titánovou vrstvou
  • veľmi ostrý

Titánové nože majú čepele vyrobené z vysoko kvalitnej nerez ocele potiahnuté titánovou vrstvou. Titan zaisťuje veľmi špecifické vlastnosti takýchto nožov: sú veľmi ostré a potraviny tak nakrájate na tie najtenšie potrebné plátky, sú pružné a tým aj odolné zlomeniu, sú úplne rezistentné voči škvrnám a hrdzaveniu. Každá kuchárka určite tiež ocení ľahkosť týchto nožov a absolútnu nelepivosť čepele.

Ďalšou dôležitou vlastnosťou je, že po kontakte potraviny s titánom nedôjde k typické oxidácii, potraviny tak zostanú čerstvé a nezmenia farbu, nože nezanechávajú pachuť ocele. Ergonomická rukoväť je vybavená hygienickou ochranou, ktorá výrazne potláča bakteriálny rast. Možnosť umývania v umývačke riadu.

Rozmery: čepeľ: 20 x 2,8 cm

Parametre a špecifikácia

Farba: strieborná
Materiál: titán
Veľkosť: 20 cm

Katalógové číslo:

 831628
Zdieľať

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť