Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
Vilac Motorická balančná hra Veľryba
Katalógové číslo:
696926Popis
- 1 základňa, 16 herných dielikov a 1 kocka
- dizajn Ingely P. Arrhenius
- vyrobené ekologicky, šetrne k životnému prostrediu
Parametre
| Značka: |
Vilac
|
| Farba: | mix farieb |
| Hĺbka (cm): | 14 cm |
| Hmotnosť: | 0,66 kg |
| Materiál: | drevo |
| Odporúčaný vek od: | 1,5 roku |
| Počet dielikov: | 16 ks |
| Šírka (cm): | 20 cm |
| Výška (cm): | 6 cm |