Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Vitility VIT-80210230 víčko pre hrnček Sure-Grip, malé Vitility VIT-80210230 víčko pre hrnček Sure-Grip, malé
Ak ste upútaní na lôžko, je veľmi ťažké piť poležiačky, ale aj keď nemáte kontrolu nad svojimi pohybmi, piť z hrnčeka bez rozliatia môže byť problémom. Tiež ak chcete piť niečo teplé, je ťažké odhadnúť, či tekutina nie je príliš teplá. Aby ste mohli piť bez rozliatia a bez popálenia úst, VITILITY má toto špeciálne viečko, ktoré uľahčuje pitie zo šálky Sure-Grip bez rozliatia.Toto viečko má malý otvor, vďaka čomu je táto hubica vhodná na pitie riedkych tekutín, výlevka má priemer 4 mm. Ak je tekutina príliš horúca, viečko sa zafarbí a tak predídete popáleniu úst.
0,0 0
15

Vitility VIT-80210230 víčko pre hrnček Sure-Grip, malé

Vitility VIT-80210230 víčko pre hrnček Sure-Grip, malé

Dostupnosť: Vypredané

PopisAk ste upútaní na lôžko, je veľmi ťažké piť poležiačky, ale aj keď nemáte kontrolu nad svojimi pohybmi, piť z hrnčeka bez rozliatia môže byť problémom. Tiež ak chcete piť niečo teplé, je ťažké odhadnúť, či tekutina nie je príliš teplá. Aby ste mohli piť bez rozliatia a bez popálenia úst, VITILITY má toto špeciálne viečko, ktoré uľahčuje pitie zo šálky Sure-Grip bez rozliatia.
 
Toto viečko má malý otvor, vďaka čomu je táto hubica vhodná na pitie riedkych tekutín, výlevka má priemer 4 mm. Ak je tekutina príliš horúca, viečko sa zafarbí a tak predídete popáleniu úst.

Parametre a špecifikácia

Farba: vínová
Materiál: plast
Mikrovlnka: áno
Umývačka riadu: áno

Katalógové číslo:

 358755
Zdieľať
vitility

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.