Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
4Home Značky Flensted Mobiles

Flensted MobilesZnačka FLENSTED MOBILES® sídli na dánskom ostrove Funen, rodisku spisovateľa H. Ch. Andersena a v súčasnosti rodinný podnik vedie syn zakladateľa Ole Flensted s manželkou Aase.
 
Ručne vyrábané kinety sú voľne visiace dekoratívne objekty, ktoré sú vďaka prúdeniu vzduchu v neustálom pohybe.
 
Originálna konštrukcia kinetů je založená na vyváženosti a rovnováhe ich jednotlivých častí. Používajú sa na dekoráciu interiérov - prevažne obývacích izieb, spální, detských izieb, ale aj kancelárií, obchodov a relaxačných priestorov. Ich jemný pohyb pôsobí príjemne a uvoľňuje myseľ a oči pri rutinných činnostiach alebo pri odpočinku. Rovnaký účinok majú na deti, preto sú detské kinety umiestňované k postieľkam a do do ich izbičiek.
 
Kinety FLENSTED MOBILES® sú považované za predmety s vysokou úrovňou dizajnu a sú predávané oi. V popredných svetových galériách a múzeách akými sú Tate Gallery, Guggenheim Museum či Museum of Modern Art v New Yourku. Niektoré kinety boli navrhnuté priamo pre tieto inštitúcie.

Výrobky značky Flensted Mobiles sú zastúpené v nasledujúcich kategóriách:

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť