Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
4Home Značky Philco

PhilcoZnačka Philco je historicky spojená s USA a vývojom špičkových technológií a zariadení. V roku 1892 vznikla vo Philadelphii spoločnosť Hélios Electric, ktorá v roku 1906 prijala názov Philco. V roku 1938 sa spoločnosť preslávila vynálezom klimatizácie a o rok neskôr opúšťa firmu prvá chladnička s použitím peny v izolácii, ktorú po 7 rokoch nasleduje prvé domáce samostatne stojaca mraznička.
 
Až do 80. rokov minulého storočia bola v Českej republike značka Philco spájaná predovšetkým s luxusnými a spoľahlivými práčkami. Teraz Philco oslavuje úspešný comeback na slovenský trh a predstavuje široké portfólio voľne stojacich aj vstavaných domácich spotrebičov pre profesionálne pranie, umývanie, chladenie, mrazenie aj varenie. A novým práčkam Philco opäť patrí zvýšená pozornosť nielen užívateľov, ale aj dizajnérov. Za dizajn a vysokú funkčnosť získali celú radu ocenení ako Reddot Design Award, iF Product Design Award alebo Plus X Award.
 
Samostatnú skupinu ďalej tvoria moderné vínotéky v niekoľkých variantoch prevedení a reprezentatívnym dizajnom.
 
Philco teraz prichádza s novým radom vstavaných spotrebičov s elegantným a minimalistickým dizajnom, oceneným prestížnym Reddot Design Award 2012.
 

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť