Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
4Home Značky Haier

HaierSpoločnosť Haier bola založená v roku 1984 malou továrňou v kolektívnom vlastníctve. Dnes je to svetoznámy podnik s priemerným ročným tempom rastu 70 %. Ide o najrýchlejšie rastúcu spoločnosť na svete. V júni 2008 časopis Forbes uverejnil rebríček 200 najlepších spoločností na svete, čo sa týka renomé - spoločnosť Haier sa v tomto rebríčku umiestnila na 13. priečke. Čo sa týka podielu značky na svetovom trhu, chladnička Haier je č 1. Svetový podiel značky Haier na trhu v oblasti veľkých domácich spotrebičov je 6,1 %. Spoločnosť Haier od 90. rokov spolupracuje s firmami Liebherr a Ariston, ktoré sa významne podieľajú na jej ďalšom rozvoji.
 
Výroba spoločnosti Haier je zameraná na chladničky, mrazničky, umývačky, práčky, sušičky a vinotéky. Najvyšší dôraz je kladený na ďalší rozvoj značky Haier. Jej cieľom je poskytnúť výrobok podporený účelným dizajnom a kvalitným spracovaním.
 
Cieľom spoločnosti Haier je zlepšiť životné prostredie užívateľa pri znížení prevádzkových nákladov a energie. Spoločnosť Haier neustále vyvíja a inovuje svoje výrobky na základe spätnej informácie od užívateľov po celom svete a tak zachováva a posilňuje ich dôveru vďaka trvalej inovácii, špičkovej technológii, dizajnu a servisu.
 
Spoločnosť Haier bola uvedená medzi 20 najviac globálne konkurencieschopnými čínskymi spoločnosťami na svete. Vo výrobe vinoték je spoločnosť Haier číslo jedna na svete.
 

Výrobky značky Haier sú zastúpené v nasledujúcich kategóriách:

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť