Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
4Home Značky Fatboy

FatboyPo prvom dizajne od návrhára Jukka Setälä začala v roku 1998 výroba vriec v tvare fazule ( beanbags ). V roku 2002 v Holandsku zahájili výrobu Fatboy The Original . Od tej doby sa spoločnosť dynamicky rozrástla. Onedlho bola značka Fatboy dovážaná do viac ako 80 krajinách po celom svete. Pre nespočetné možnosti svojho využitia získal Fatboy miesto v mnohých obývacích izbách, pracovniach a spálňach. Používa sa ako odpočívacie vak v študentských izbách či relaxačných miestach v kanceláriách, ako vankúš na sedenie pre deti, posteľ naviac pre neočakávaných hostí, či ako pelech pre Vaše psy, či mačky.

Kolekcia Fatboy má veľa modelov a farieb - inovácia a rozmanitosť sú sprievodným znakom tejto značky. Úspech spoločnosti Fatboy je príznačný nielen pre Európu. Fatboy sa vyváža do viac ako 80 krajín po celom svete. S otvorením novej továrne v USA na jeseň roku 2005 objavuje nový spôsob sedenia aj americký kontinent.

Výrobky značky Fatboy sú zastúpené v nasledujúcich kategóriách:

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť