Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Hologram Mirage 3D Hologram Mirage 3D
Chcete na svojom stole mať štýlový doplnok? Lepší než tento dokonalý 3D hologram nenájdete. Je to jednoduché - vložte akýkoľvek drobný predmet do vnútornej časti MIRAGE a sledujte vytvorený 3D obraz na vŕšku. V 3D, bez pomoci ďalšieho zdroja svetla, v plných farbách sa pred Vami objaví holografický obraz vloženého predmetu. Základom je zrkadlo leštené s presnosťou neuveriteľných 0.0000128 mm. Hoci je Mirage vyrábaný niekoľko rokov, na našom trhu je úplnou novinkou. Dokáže úplne neuveriteľné.
0,0 0
9

Hologram Mirage 3D

Hologram Mirage 3D

Dostupnosť: Vypredané

PopisChcete na svojom stole mať štýlový doplnok? Lepší než tento dokonalý 3D hologram nenájdete. Je to jednoduché - vložte akýkoľvek drobný predmet do vnútornej časti MIRAGE a sledujte vytvorený 3D obraz na vŕšku. V 3D, bez pomoci ďalšieho zdroja svetla, v plných farbách sa pred Vami objaví holografický obraz vloženého predmetu. Základom je zrkadlo leštené s presnosťou neuveriteľných 0.0000128 mm. Hoci je Mirage vyrábaný niekoľko rokov, na našom trhu je úplnou novinkou. Dokáže úplne neuveriteľné.

Farba: čierna
 500775
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť