Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Druchema TEMPO 5D UNIVERZÁLNY Spray 300 ml Druchema TEMPO 5D UNIVERZÁLNY Spray 300 ml
Multifunkčný mazací a konzervačný olej je vhodný na použitie v priemysle i domácnosti, má široké použitie pri údržbe a opravách automobilov, motocyklov, bicyklov, motorových píl, kosačiek, lodí, dielenských strojov - ako v profesionálnej dielni či servisu, tak v domácnosti. Uvoľňuje - rýchlo a spoľahlivo zhrdzavené skrutky, matice, čapy a závesy. Maže - slúži ako výborné mazivo pre klzné časti strojov a udržuje dlhodobo ľahký chod pohyblivých častí - kĺby, ložiská, zámky, závesy. Konzervuje - zabraňuje korózii - vytvára hydrofóbny film, ktorý spoľahlivo chráni kovové plochy, napr chrómované diely; výborná ochrana proti vlhkosti, soli, oxidácii a korózii. Chráni - odvodňuje rozdeľovača zapaľovanie, elektrické konektorové spoje a káble u automobilov, motocyklov, kosačiek, člnov. Čistí - znečistené konštrukčné diely a nástroje od dechtu, gumy, zvyškov mazív.
0,0 0
6
4Home Záhrada a hobby Pomôcky do domácnosti Ostatné domáce pomôcky Druchema TEMPO 5D UNIVERZÁLNY Spray 300 ml

Druchema TEMPO 5D UNIVERZÁLNY Spray 300 ml

Druchema TEMPO 5D UNIVERZÁLNY Spray 300 ml

Dostupnosť: Vypredané

PopisMultifunkčný mazací a konzervačný olej je vhodný na použitie v priemysle i domácnosti, má široké použitie pri údržbe a opravách automobilov, motocyklov, bicyklov, motorových píl, kosačiek, lodí, dielenských strojov - ako v profesionálnej dielni či servisu, tak v domácnosti. Uvoľňuje - rýchlo a spoľahlivo zhrdzavené skrutky, matice, čapy a závesy. Maže - slúži ako výborné mazivo pre klzné časti strojov a udržuje dlhodobo ľahký chod pohyblivých častí - kĺby, ložiská, zámky, závesy. Konzervuje - zabraňuje korózii - vytvára hydrofóbny film, ktorý spoľahlivo chráni kovové plochy, napr chrómované diely; výborná ochrana proti vlhkosti, soli, oxidácii a korózii. Chráni - odvodňuje rozdeľovača zapaľovanie, elektrické konektorové spoje a káble u automobilov, motocyklov, kosačiek, člnov. Čistí - znečistené konštrukčné diely a nástroje od dechtu, gumy, zvyškov mazív.

 

Objem (ml): 300 ml
 603916
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť