Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Banquet Culinaria termoska s pumpou 1,9 l Banquet Culinaria termoska s pumpou 1,9 l
Kúzlo tradícia, ktorá nikdy nezostarne. Kúpte si na svoje nápoje klasickú termosku, ktorá slúži v domácnostiach už desiatky rokov. Zdokonalené izolačné vlastnosti využijete pre teplé aj studené nápoje. Teplotu v termoske udržuje špeciálna sklenená vložka. Vďaka praktickej pumpe natočíte vždy len toľko pitia, koľko potrebujete. A to nehovoríme o krásnom bodkovanom dizajne. Pred samotným naplnením nápojom odporúčame termosku naplniť vodou - studenú alebo horúcu podľa vami požadovanej teploty nápoja. Zvýšite tým účinnosť udržanie teploty v termoske. Vložka je vyrobená z krehkého skla, preto do fľaše nehádžte kocky ľadu ani nemiešajte tvrdými predmetmi. Termoska nie je určená pre nápoje sýtené CO2.
4,5 5
9
4Home Kuchyňa a jedáleň Termosky a fľaše na pitie Banquet Culinaria termoska s pumpou 1,9 l

Banquet Culinaria termoska s pumpou 1,9 l

Banquet Culinaria termoska s pumpou 1,9 l

Dostupnosť: Vypredané

PopisKúzlo tradícia, ktorá nikdy nezostarne. Kúpte si na svoje nápoje klasickú termosku, ktorá slúži v domácnostiach už desiatky rokov. Zdokonalené izolačné vlastnosti využijete pre teplé aj studené nápoje. Teplotu v termoske udržuje špeciálna sklenená vložka. Vďaka praktickej pumpe natočíte vždy len toľko pitia, koľko potrebujete. A to nehovoríme o krásnom bodkovanom dizajne.
 
Pred samotným naplnením nápojom odporúčame termosku naplniť vodou - studenú alebo horúcu podľa vami požadovanej teploty nápoja. Zvýšite tým účinnosť udržanie teploty v termoske. Vložka je vyrobená z krehkého skla, preto do fľaše nehádžte kocky ľadu ani nemiešajte tvrdými predmetmi. Termoska nie je určená pre nápoje sýtené CO2.
 

Farba: červená
Objem (l): 1,9 l
Priemer: 14 cm
Výška (cm): 39 cm
 103464
Zdieľať
banquet

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť