Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Bayby BBP 1010 elektrická odsávačka mlieka Bayby BBP 1010 elektrická odsávačka mlieka
Mamičkám, ktoré odsávajú svoje materské mlieko aj niekoľkokrát denne, príde vhod elektrická odsávačka BAYBY BBP 1010. Pri častejšom odsávaní totiž ocenia, že potrebný podtlak pre odsatie mlieka z prsníka je vytváraný pomocou elektrickej energie. Táto technicky pokroková odsávačka s voliteľnými 9 stupňami intenzity vákua pre stimuláciu a 9 stupňami intenzity vákua pre odsávanie rešpektuje prirodzené dojčenie - počas odsávania sa mení podtlak a rytmus odsávania, preto je táto odsávačka nielen účinnejšia, ale aj šetrnejšia. Silikónový prsný nadstavec využíva na trhu unikátnu technológiu 3v1, umožňujúcu masáž, stlačenie a sanie súčasne. U bežných odsávačiek prebiehajú tieto fázy následne alebo v iných intervaloch, odsávačka BAYBY BBP 1010 je teda na trhu mimoriadne pokrokovým prístrojom. Špeciálny tvar prsného nadstavca oddeľuje mlieko od vzduchu a zabraňuje spätnému toku mlieka.Dvojfázový program odsávačky kopíruje rytmus sania bábätka a tým prsia lepšie stimuluje. Pomáha tak nielen odsať prebytočné mlieko, poprípade riešiť, že mamička nemôže dojčiť priamo z prsníka, ale aj preklenúť zníženú tvorbu mlieka. Cumlík priloženej fľaštičky verne napodobňuje prsník.Odsávačka BAYBY BBP 1010 v prvej fáze predovšetkým stimuluje prsník, rovnako ako to robí bábätko, ktoré saje slabšie a rýchlejšie, čo povzbudzuje prsník k laktácii. V druhej fáze prirodzene bábätko saje pomalšie a hlbšie, v tomto cykle dochádza k vylučovaniu materského mlieka z bradavky a jeho odsávaniu.Špecifikácia a vlastnosti: moderný kompaktný tvar mimoriadne tichý chod ľahké a jednoduché ovládanie prevádzka na sieťový adaptér alebo batérie (4x AA) uplatníte doma i na cestách LCD displej s modrým podsvietením ovládaný mikročipom - informuje o nastavenom prevádzkovom režime, zvolenej intenzite vákua, rýchlosti odsávania a uvádza čas zostávajúci do automatického vypnutia automatická pamäťObsah balenia: fľaštička s objemom 120 ml cumlík s ochranným viečkom viečko pre uskladnenie stojanček pre odloženie fľaštičky s odsávačkou brániaci prevrhnutiu redukcia pre použitie fľaštičky s úzkym otvorom náhradné príslušenstvo - 1 silikónová hadička navyše, 2 konektory silikónovej hadičky, 2 chlopneVšetky časti odsávačky (okrem sieťového adaptéra) sú vyrobené z materiálov, ktoré neobsahujú BPA (Bisfenol A).
0,0 0
123

Bayby BBP 1010 elektrická odsávačka mlieka

Doprava zadarmo
Bayby BBP 1010 elektrická odsávačka mlieka Bayby BBP 1010 elektrická odsávačka mlieka Bayby BBP 1010 elektrická odsávačka mlieka Bayby BBP 1010 elektrická odsávačka mlieka Bayby BBP 1010 elektrická odsávačka mlieka Bayby BBP 1010 elektrická odsávačka mlieka

Bayby BBP 1010 elektrická odsávačka mlieka

Dostupnosť: Vypredané

PopisMamičkám, ktoré odsávajú svoje materské mlieko aj niekoľkokrát denne, príde vhod elektrická odsávačka BAYBY BBP 1010. Pri častejšom odsávaní totiž ocenia, že potrebný podtlak pre odsatie mlieka z prsníka je vytváraný pomocou elektrickej energie. Táto technicky pokroková odsávačka s voliteľnými 9 stupňami intenzity vákua pre stimuláciu a 9 stupňami intenzity vákua pre odsávanie rešpektuje prirodzené dojčenie - počas odsávania sa mení podtlak a rytmus odsávania, preto je táto odsávačka nielen účinnejšia, ale aj šetrnejšia.
 
Silikónový prsný nadstavec využíva na trhu unikátnu technológiu 3v1, umožňujúcu masáž, stlačenie a sanie súčasne. U bežných odsávačiek prebiehajú tieto fázy následne alebo v iných intervaloch, odsávačka BAYBY BBP 1010 je teda na trhu mimoriadne pokrokovým prístrojom. Špeciálny tvar prsného nadstavca oddeľuje mlieko od vzduchu a zabraňuje spätnému toku mlieka.
 
Dvojfázový program odsávačky kopíruje rytmus sania bábätka a tým prsia lepšie stimuluje. Pomáha tak nielen odsať prebytočné mlieko, poprípade riešiť, že mamička nemôže dojčiť priamo z prsníka, ale aj preklenúť zníženú tvorbu mlieka. Cumlík priloženej fľaštičky verne napodobňuje prsník.
Odsávačka BAYBY BBP 1010 v prvej fáze predovšetkým stimuluje prsník, rovnako ako to robí bábätko, ktoré saje slabšie a rýchlejšie, čo povzbudzuje prsník k laktácii. V druhej fáze prirodzene bábätko saje pomalšie a hlbšie, v tomto cykle dochádza k vylučovaniu materského mlieka z bradavky a jeho odsávaniu.
 
Špecifikácia a vlastnosti:
 • moderný kompaktný tvar
 • mimoriadne tichý chod
 • ľahké a jednoduché ovládanie
 • prevádzka na sieťový adaptér alebo batérie (4x AA) uplatníte doma i na cestách
 • LCD displej s modrým podsvietením ovládaný mikročipom - informuje o nastavenom prevádzkovom režime, zvolenej intenzite vákua, rýchlosti odsávania a uvádza čas zostávajúci do automatického vypnutia
 • automatická pamäť
 
Obsah balenia:
 • fľaštička s objemom 120 ml
 • cumlík s ochranným viečkom
 • viečko pre uskladnenie
 • stojanček pre odloženie fľaštičky s odsávačkou brániaci prevrhnutiu
 • redukcia pre použitie fľaštičky s úzkym otvorom
 • náhradné príslušenstvo - 1 silikónová hadička navyše, 2 konektory silikónovej hadičky, 2 chlopne
 
Všetky časti odsávačky (okrem sieťového adaptéra) sú vyrobené z materiálov, ktoré neobsahujú BPA (Bisfenol A).
 

Parametre a špecifikácia

Farba: fialová
Materiál: plast
Príkon: 3,6 W

Katalógové číslo:

 112904
Zdieľať
bayby

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť