Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
U vás: utorok 26. 05. 2026
Bellatex Adéla prešívaný sedací vankúš, béžový, 40x 40 cm, sada 2 ks
Bellatex Adéla prešívaný sedací vankúš, béžový, 40x 40 cm, sada 2 ks
Katalógové číslo:
245369Popis
- Balenie: 2 ks
- Materiál vrchného dielu: 100 % bavlna
- Hmotnosť: 135 g/m²
- Výplň: 100 % polyuretán (penové črepy)
- Výška sedadla: cca 5 cm
- Pranie pri 30 °C (jemný cyklus)
- Jemné odstreďovanie
- Žehliť pri teplote do 110 °C
Parametre
| Značka: |
Bellatex
|
| Farba: | béžová |
| Gramáž: | 135 g/m2 |
| Materiál: | 100% bavlna |
| Materiál výplne: | 100% polyuretán |
| Odporúčané pranie: | 30 °C |
| Počet kusov v sade: | 2 ks |
| Rozmery: | 40 x 40 cm |
| Sušička: | nie |
| Výška (cm): | 5 cm |