Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
U vás: streda 20. 05. 2026
Bellatex Sedák na lavicu hladký Guľa, 40 x 120 cm
Bellatex Sedák na lavicu hladký Guľa, 40 x 120 cm
- 40 x 120 cm
- 40 x 120 cm
- 40 x 140 cm
- 40 x 150 cm
Katalógové číslo:
244592Popis
Štýlový sedák s moderným vzorom kruhov vnesie do vášho exteriéru eleganciu a sviežosť. Kombinácia prírodných odtieňov béžovej, sivej a čiernej sa hodí k dreveným aj kovovým laviciam.
Ideálny doplnok na pohodlné sedenie v záhrade, na balkóne alebo terase. Materiál je veľmi kvalitný a odolný voči presedeniu.
Vrchný povlak po celej dlhej strane je na zips pre ľahšiu údržbu, vo vnútri je molitanová doska vysoká 4 cm.
Poťah sa dá prať.
Parametre
| Značka: |
Bellatex
|
| Dĺžka (cm): | 120 cm |
| Farba: | sivá |
| Materiál povrchovej tkaniny: | 50 % bavlna, 50 % polyester |
| Materiál výplne: | 100% polyuretán |
| Odporúčané pranie: | 30 °C |
| Sušička: | nie |
| Šírka (cm): | 40 cm |
| Veľkosť: | 40 x 120 cm |
| Výška (cm): | 4 cm |
| Žehlenie: | odporúčame žehliť na nízku teplotu |