Berlinger Haus Panvica Bronze Titan Collection, 24 cm Berlinger Haus Panvica Bronze Titan Collection, 24 cm
Univerzálna panvica v atraktívnom dizajne s 3-vrstvovým mramorovým povrchom. Ten je charakteristický svojou dokonalou nepriľnavosťou, pripravované potraviny sa nepripaľujú a vďaka tomu sa panvica veľmi jednoducho čistí. Zároveň je vhodná pre zdravé varenie s minimom tuku alebo oleja, v závislosti na použitých surovinách pokojne aj bez jedinej kvapky tuku. Vnútorná i vonkajšia vrstva neobsahujú žiadne škodliviny, výsledné pokrmy tak nestrácajú varením svoje vitamíny. Jadro panvice z kovaného hliníka vyniká vysokou stabilitou a perfektnou tepelnou vodivosťou, takže sa nielen rýchlo a rovnomerne zahreje po celom povrchu, veľmi ľahko tiež teplotu pri varení udržuje. Zosilnené nehrdz. turbo indukčné dno pre maximálnu efektivitu prípravy pokrmu. Ergonomicky tvarovaná rukoväť z nehrdz. ocele skvele padne do ruky, dobre sa s ňou manipuluje a umožní pevný a bezpečný úchop, vďaka izolačným prvkom zostáva rukoväť po celú dobu varenia chladná a nepáli.Telo panvice je zakončené zosilneným okrajom pre lepšiu odolnosť voči nárazom. Je vhodná tiež k zapekanie v rúre do maximálnej teploty 200 °C. Vďaka nadštandardným nepriľnavým vlastnostiam je čistenie rýchle a nenáročné, stačí umyť teplou vodou a hubkou.Ecofriendly, použité materiály neobsahujú žiadne škodliviny ako PFOA, olovo ani kadmium. Panvica je vďaka svojmu perfektnému vzhľadu vhodná aj pre priame servírovanie pokrmov na stôl. Chránič povrchu medzi panvice ako DARČEK ZADARMO.
0,0 0
14

Berlinger Haus Panvica Bronze Titan Collection, 24 cm

Výpredaj
Berlinger Haus Panvica Bronze Titan Collection, 24 cm Berlinger Haus Panvica Bronze Titan Collection, 24 cm

Berlinger Haus Panvica Bronze Titan Collection, 24 cm

Dostupnosť: Vypredané

PopisUniverzálna panvica v atraktívnom dizajne s 3-vrstvovým mramorovým povrchom. Ten je charakteristický svojou dokonalou nepriľnavosťou, pripravované potraviny sa nepripaľujú a vďaka tomu sa panvica veľmi jednoducho čistí. Zároveň je vhodná pre zdravé varenie s minimom tuku alebo oleja, v závislosti na použitých surovinách pokojne aj bez jedinej kvapky tuku. Vnútorná i vonkajšia vrstva neobsahujú žiadne škodliviny, výsledné pokrmy tak nestrácajú varením svoje vitamíny.
 
Jadro panvice z kovaného hliníka vyniká vysokou stabilitou a perfektnou tepelnou vodivosťou, takže sa nielen rýchlo a rovnomerne zahreje po celom povrchu, veľmi ľahko tiež teplotu pri varení udržuje. Zosilnené nehrdz. turbo indukčné dno pre maximálnu efektivitu prípravy pokrmu. Ergonomicky tvarovaná rukoväť z nehrdz. ocele skvele padne do ruky, dobre sa s ňou manipuluje a umožní pevný a bezpečný úchop, vďaka izolačným prvkom zostáva rukoväť po celú dobu varenia chladná a nepáli.
 
Telo panvice je zakončené zosilneným okrajom pre lepšiu odolnosť voči nárazom. Je vhodná tiež k zapekanie v rúre do maximálnej teploty 200 °C. Vďaka nadštandardným nepriľnavým vlastnostiam je čistenie rýchle a nenáročné, stačí umyť teplou vodou a hubkou.
 
Ecofriendly, použité materiály neobsahujú žiadne škodliviny ako PFOA, olovo ani kadmium. Panvica je vďaka svojmu perfektnému vzhľadu vhodná aj pre priame servírovanie pokrmov na stôl. Chránič povrchu medzi panvice ako DARČEK ZADARMO.

Parametre a špecifikácia

Elektrika: áno
Farba: medená
Indukcia: áno
Materiál: hliník
Ohrev v rúre: áno
Plyn: áno
Priemer: 24 cm
Sklokeramika: áno
Umývačka: áno
Výška (cm): 4,8 cm

Katalógové číslo:

 121088
Zdieľať
berlingerhaus

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť