Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
Bestway Nafukovacie vodné hracie centrum Little Astronaut, 228 x 206 x 84 cm
Katalógové číslo:
699240Popis
Parametre
| Značka: |
Bestway
|
| Farba: | modrá |
| Hĺbka (cm): | 206 cm |
| Hmotnosť: | 4,51 kg |
| Materiál: | vinyl |
| Objem (l): | 308 l |
| Odporúčaný vek od: | 2 rokov |
| Počet kusov v sade: | 1 ks |
| Šírka (cm): | 228 cm |
| Výška (cm): | 84 cm |