Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Beurer IL 50 infračervená lampa Beurer IL 50 infračervená lampa
Infračervená lampa pre použitie pri prechladnutí alebo svalových bolestiach. keramické infračervené sklo !!! 100% blokovanie UV rozmer žiariace plochy 30 x 40cm 300 W digitálny časovač 1 -15 min s automatickým vypnutím plynulo nastaviteľný uhol náklonu aktívna ventilácia proti nadmernému zahrievanie navíjanie kábla dlhšiu životnosť lampy o cca 250% madlá na bokoch pre ľahkú manipuláciu ochrana proti prehriatiuPrístroj je vybavený vysoko kvalitnou keramickou sklenenou doskou "Ceramic Infrared". Keramické sklenené dosky spolu so svetelným zdrojom slúži pre intenzívne a bezpečné ožarovanie infračerveným svetlom.Ožarovaním infračerveným svetlom sa na človeka prenáša teplo. Ožiarená koža sa viac prekrví a v mieste zahriatí sa zvýši látková výmena. Účinky infračerveného svetla povzbudzujú ozdravné procesy tela;tieto procesy možno podporovať cielene. Infračervené svetlo je možné použiť napr. Ako podpornú terapiu pri liečbe ochorení ušných, nosných a krčných, ako aj pre podporu kozmetickej starostlivosti o tvár, predovšetkým u nečistej pleti. Ďalej možno infračervené žiarenie podporne použiť pri liečbe svalových napätí.
0,0 0
102
4Home Krása a zdravie Zdravotné pomôcky Infra lampy Beurer IL 50 infračervená lampa

Beurer IL 50 infračervená lampa

Doprava zadarmo

Beurer IL 50 infračervená lampa

Dostupnosť: Vypredané

PopisInfračervená lampa pre použitie pri prechladnutí alebo svalových bolestiach.
 
 keramické infračervené sklo !!!
 100% blokovanie UV
 rozmer žiariace plochy 30 x 40cm
 300 W
 digitálny časovač 1 -15 min s automatickým vypnutím
 plynulo nastaviteľný uhol náklonu
 aktívna ventilácia proti nadmernému zahrievanie
 navíjanie kábla
 dlhšiu životnosť lampy o cca 250%
 madlá na bokoch pre ľahkú manipuláciu
 ochrana proti prehriatiu
 
Prístroj je vybavený vysoko kvalitnou keramickou sklenenou doskou "Ceramic Infrared". Keramické sklenené dosky spolu so svetelným zdrojom slúži pre intenzívne a bezpečné ožarovanie infračerveným svetlom.
 
Ožarovaním infračerveným svetlom sa na človeka prenáša teplo. Ožiarená koža sa viac prekrví a v mieste zahriatí sa zvýši látková výmena. Účinky infračerveného svetla povzbudzujú ozdravné procesy tela;
tieto procesy možno podporovať cielene. Infračervené svetlo je možné použiť napr. Ako podpornú terapiu pri liečbe ochorení ušných, nosných a krčných, ako aj pre podporu kozmetickej starostlivosti o tvár, predovšetkým u nečistej pleti. Ďalej možno infračervené žiarenie podporne použiť pri liečbe svalových napätí.

 351974
Zdieľať
beurer

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť