Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Biokrb Luceo 440, priamy, čierna Biokrb Luceo 440, priamy, čierna
Krby na biolieh firmy DUSAR sa dajú použiť v obývacej izbe, kúpeľni, v kuchyni - proste tam, kde potrebujete ... Krby na biolieh dokážu vyhriať miestnosť, aj keď nevyužívajú dreva. Krby na biolieh sú plne ekologické, preto neváhajte a vyberte si z našej ponuky. Krby Luce 440 sú bio-etanolové krby s priamym tvarom, ktoré dodávame vr. sklenených dverí s uzáverom, vložkou z ušľachtilej ocele s objemom 0,7 l Súčasťou dodávky je aj príslušenstvo a 1 litra bioliehu. Krby značky DUSAR sú vyrobené v Nemecku a majú certifikát CUV (nemecké Technické kontrolný združenia). Na výrobok poskytuje firma DUSAR záruku 5 rokov. Krby na biolieh sú mobilné, možno ich umiestniť do ktorejkoľvek miestnosti práve potrebujete. Nepotrebujú drevo ani údržbu spojenú s vynášaním popola a tiež tieto krby na biolieh pri užívaní negenerujú žiadny dym ani zápach. "Dekorácie, drevo a podstavec nie sú súčasťou balenia".
0,0 0
94
4Home Bytové doplnky a dekorácie Biokrby a krby Biokrby Biokrb Luceo 440, priamy, čierna

Biokrb Luceo 440, priamy, čierna

Výpredaj Doprava zadarmo

Biokrb Luceo 440, priamy, čierna

Dostupnosť: Vypredané

PopisKrby na biolieh firmy DUSAR sa dajú použiť v obývacej izbe, kúpeľni, v kuchyni - proste tam, kde potrebujete ... Krby na biolieh dokážu vyhriať miestnosť, aj keď nevyužívajú dreva. Krby na biolieh sú plne ekologické, preto neváhajte a vyberte si z našej ponuky.

 

Krby Luce 440 sú bio-etanolové krby s priamym tvarom, ktoré dodávame vr. sklenených dverí s uzáverom, vložkou z ušľachtilej ocele s objemom 0,7 l Súčasťou dodávky je aj príslušenstvo a 1 litra bioliehu. Krby značky DUSAR sú vyrobené v Nemecku a majú certifikát CUV (nemecké Technické kontrolný združenia). Na výrobok poskytuje firma DUSAR záruku 5 rokov. Krby na biolieh sú mobilné, možno ich umiestniť do ktorejkoľvek miestnosti práve potrebujete. Nepotrebujú drevo ani údržbu spojenú s vynášaním popola a tiež tieto krby na biolieh pri užívaní negenerujú žiadny dym ani zápach.

 

"Dekorácie, drevo a podstavec nie sú súčasťou balenia".

Farba: čierna
Hĺbka (cm): 17 cm
Materiál: oceľ
Šírka (cm): 44 cm
Výška (cm): 64 cm
 502168
Zdieľať
dusar

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť