Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od Cena bola stanovená
Bissell 2113N parný čistič podláh a kobercov PowerFresh Titanium
Katalógové číslo:
803692Popis
Parametre
| Značka: |
Bissell
|
| Dĺžka prívodného kábla: | 7,5 m |
| Farba: | modrá |
| Hĺbka (cm): | 24 cm |
| Materiál: | plast |
| Objem nádoby: | 0,54 l |
| Príkon: | 1600 W |
| Šírka (cm): | 33 cm |
| Výška (cm): | 117 cm |