Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
Blaumann Panvica s nepriľnavým povrchom Gourmet Line 28 cm
Katalógové číslo:
108136Popis
Parametre
| Značka: |
Blaumann
|
| Elektrika: | áno |
| Indukcia: | áno |
| Materiál: | nerez |
| Objem (l): | 3,3 l |
| Ohrev v rúre: | áno |
| Plyn: | áno |
| Priemer: | 28 cm |
| Sklokeramika: | áno |
| Umývačka riadu: | áno |
| Veľkosť: | pr. 28 cm |
| Výška (cm): | 5,5 cm |