Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od Cena bola stanovená
Clatronic KB 3713 chladiaci box 22 l
Katalógové číslo:
806199Popis
Parametre
| Značka: |
Clatronic
|
| Farba: | červená |
| Hĺbka (cm): | 23,5 cm |
| Hlučnosť: | 26 dB |
| Hmotnosť: | 4,8 kg |
| Objem (l): | 22 l |
| Príkon: | 45 W |
| Šírka (cm): | 34,5 cm |
| Výška (cm): | 49 cm |