Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Concept KK1150 Kulma na vlasy XXL Concept KK1150 Kulma na vlasy XXL
Profesionálny kulma na vlasy s inovatívnou technológiou ArganKera KK1150 Golden Care od značky Concept pre hladké, lesklé, pružné a zdravé vlasy.Dôvody, prečo sa rozhodnúť práve pre žehličku na vlasy KK1150 ArganKera?Arganový olej obsiahnutý v keramických doskách spolu s keratínom dokážu s vašimi vlasmi priamo zázraky. Nielen, že si vytvoríte nádherný účes, ale zároveň o svoje vlasy staráte a dodávate im výživu a lesk.Čo je arganový olej?Jeden z najvzácnejších rastlinných olejov sveta "pochádza z Maroka (Marocký olej, Tekuté zlato)" odborný termín: hydrogénový olej z argánie tŕnisté.Ako to všetko funguje: Dosky žehličky ArganKera sú napustené arganovým olejom a keratínom pomocou chemickej infúzie. Keramika je porézny materiál, ktorý umožňuje týmto dvom zložkám uloženým v mikroskopických komorách sa pri nahriatí dosiek opäť uvoľniť a preniesť na vlasy. Tak prenikajú hlboko do vlasov, posilňujú ich a zároveň uzatvárajú ich vonkajšiu vrstvu, takže im dodajú maximálny lesk a hladkosť.Technické parametre:    dosky s keramickým povrchom napustené argónovým olejom a keratínom    rýchle nahriatie    elektronická regulácia teploty 120 - 200 ° C s LED displejom    priemer: 33 mm    2 tlačidlá pre presné digitálne nastavenie teploty    funkcia automatického vypnutia Auto Shut Off po 30tich minútach    ergonomický tvar    dĺžka prívodného kábla: 180 cm, otočný o 360 °    farba: metalická zlatá    príkon: 55 W
0,0 0
34
4Home Krása a zdravie Starostlivosť o telo Kulmy, stylery Concept KK1150 Kulma na vlasy XXL

Concept KK1150 Kulma na vlasy XXL

Concept KK1150 Kulma na vlasy XXL

Dostupnosť: Vypredané

PopisProfesionálny kulma na vlasy s inovatívnou technológiou ArganKera KK1150 Golden Care od značky Concept pre hladké, lesklé, pružné a zdravé vlasy.
 
Dôvody, prečo sa rozhodnúť práve pre žehličku na vlasy KK1150 ArganKera?
 
Arganový olej obsiahnutý v keramických doskách spolu s keratínom dokážu s vašimi vlasmi priamo zázraky. Nielen, že si vytvoríte nádherný účes, ale zároveň o svoje vlasy staráte a dodávate im výživu a lesk.
 
Čo je arganový olej?
 
Jeden z najvzácnejších rastlinných olejov sveta "pochádza z Maroka (Marocký olej, Tekuté zlato)" odborný termín: hydrogénový olej z argánie tŕnisté.
 
Ako to všetko funguje: Dosky žehličky ArganKera sú napustené arganovým olejom a keratínom pomocou chemickej infúzie. Keramika je porézny materiál, ktorý umožňuje týmto dvom zložkám uloženým v mikroskopických komorách sa pri nahriatí dosiek opäť uvoľniť a preniesť na vlasy. Tak prenikajú hlboko do vlasov, posilňujú ich a zároveň uzatvárajú ich vonkajšiu vrstvu, takže im dodajú maximálny lesk a hladkosť.
 
Technické parametre:
 
  •    dosky s keramickým povrchom napustené argónovým olejom a keratínom
  •    rýchle nahriatie
  •    elektronická regulácia teploty 120 - 200 ° C s LED displejom
  •    priemer: 33 mm
  •    2 tlačidlá pre presné digitálne nastavenie teploty
  •    funkcia automatického vypnutia Auto Shut Off po 30tich minútach
  •    ergonomický tvar
  •    dĺžka prívodného kábla: 180 cm, otočný o 360 °
  •    farba: metalická zlatá
  •    príkon: 55 W

Farba: zlatá
 352931
Zdieľať
concept

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť