Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Concept SO-1040 sušička ovocia a byliniek + darček darček nožnice na bylinky Concept SO-1040 sušička ovocia a byliniek + darček darček nožnice na bylinky
Kvalitná sušička ovocia GOBI SO 1040 Concept je vybavená 5timi sušiacimi sitami a 4mi špeciálnymi platy pre sušenie bylín. Jednoducho si tak pripravíte sušenú zeleninu, ovocie, huby do polievky, zdravé křížaly z jabĺk, sliviek alebo hrušiek, ale tiež si z vlastnoručne nazbieranej a usušenej mäty, lipového kvetu alebo bazy doprajete vynikajúci domáci bylinkový čaj.Možnosti sú takmer neobmedzené, z pomarančov a mandarínok si vytvoríte krásne dekorácie nielen na Vianoce. Vybrať si môžete z ôsmich stupňov nastavenia teploty sušenia v rozmedzí 35 až 70 ° C, integrovaný ventilátor sa postará o úplne rovnomerné sušenie. Za zmienku tiež stojí veľmi tichá prevádzka a bezpečnostná poistka proti prehriatiu. Praktická je možnosť umývania sušiacich sít v umývačke riadu.DARČEK nožnice na bylinky.
0,0 0
41
4Home Domáce spotrebiče Sušičky ovocia Concept SO-1040 sušička ovocia a byliniek + darček darček nožnice na bylinky

Concept SO-1040 sušička ovocia a byliniek + darček darček nožnice na bylinky

Doprava zadarmo

Concept SO-1040 sušička ovocia a byliniek + darček darček nožnice na bylinky

Dostupnosť: Vypredané

PopisKvalitná sušička ovocia GOBI SO 1040 Concept je vybavená 5timi sušiacimi sitami a 4mi špeciálnymi platy pre sušenie bylín. Jednoducho si tak pripravíte sušenú zeleninu, ovocie, huby do polievky, zdravé křížaly z jabĺk, sliviek alebo hrušiek, ale tiež si z vlastnoručne nazbieranej a usušenej mäty, lipového kvetu alebo bazy doprajete vynikajúci domáci bylinkový čaj.
 
Možnosti sú takmer neobmedzené, z pomarančov a mandarínok si vytvoríte krásne dekorácie nielen na Vianoce. Vybrať si môžete z ôsmich stupňov nastavenia teploty sušenia v rozmedzí 35 až 70 ° C, integrovaný ventilátor sa postará o úplne rovnomerné sušenie. Za zmienku tiež stojí veľmi tichá prevádzka a bezpečnostná poistka proti prehriatiu. Praktická je možnosť umývania sušiacich sít v umývačke riadu.
 
DARČEK nožnice na bylinky.

Farba: biela
Hmotnosť: 2 kg
Počet poschodí : 9 ks
Počet programov: 8
Príkon: 245 W
 106240
Zdieľať
concept

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť