Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Didaktická hra Gama 6, viacfarebná Didaktická hra Gama 6, viacfarebná
 rozvoj motoriky zoznamovanie s dejinami vedy a techniky Alfa 6 obsahuje 8 tabuliek so šiestimi obrázky ilustrujúcimi historický vývoj dopravných prostriedkov, áut, lodí, ale aj poľnohospodárskych nástrojov atď Tabuľky majú u prvého (historicky najstaršieho) obrázku pripevnený povrázok au ostatných obrázkov zárezmi pre umiestnenie povrázku. CIEĽ - Rozvoj motoriky, zoznamovanie s dejinami vedy a techniky as fázami vývoja, rozvoj logického myslenia a samostatného učenia s pomocou správneho riešenia na rubovej strane tabuľky. ODPORÚČANÝ SPÔSOB POUŽITIA - Na jednom prípadu vysvetlite dieťaťu ako obrázky navzájom prepojiť. Prepájajú sa umiestnením povrázku do zářetu u obrázkov (omotávaním tabuľky). Začneme obrázkom znázorňujúcim najstaršie vývojovú fázu a pokračujeme až k obrázku zo súčasnosti. Správnosť riešenia si overíme na rubovej strane tabuľky, kde je líniami naznačené správne umiestnenie povrázku.
0,0 0
5
4Home AAAAA QUANTI Didaktická hra Gama 6, viacfarebná

Didaktická hra Gama 6, viacfarebná

Výpredaj

Didaktická hra Gama 6, viacfarebná

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • rozvoj motoriky
  • zoznamovanie s dejinami vedy a techniky

 

Alfa 6 obsahuje 8 tabuliek so šiestimi obrázky ilustrujúcimi historický vývoj dopravných prostriedkov, áut, lodí, ale aj poľnohospodárskych nástrojov atď Tabuľky majú u prvého (historicky najstaršieho) obrázku pripevnený povrázok au ostatných obrázkov zárezmi pre umiestnenie povrázku. CIEĽ - Rozvoj motoriky, zoznamovanie s dejinami vedy a techniky as fázami vývoja, rozvoj logického myslenia a samostatného učenia s pomocou správneho riešenia na rubovej strane tabuľky.

 

 

ODPORÚČANÝ SPÔSOB POUŽITIA - Na jednom prípadu vysvetlite dieťaťu ako obrázky navzájom prepojiť. Prepájajú sa umiestnením povrázku do zářetu u obrázkov (omotávaním tabuľky). Začneme obrázkom znázorňujúcim najstaršie vývojovú fázu a pokračujeme až k obrázku zo súčasnosti. Správnosť riešenia si overíme na rubovej strane tabuľky, kde je líniami naznačené správne umiestnenie povrázku.

Farba: mix farieb
Materiál: papier
Odporúčaný vek od: 7 rokov
Počet hráčov: 2
Približná doba hrania: 30 až 60 min
 603165
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť