Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

DOMO DO537FR dvojitá digitálna teplovzdušná fritéza DOMO DO537FR dvojitá digitálna teplovzdušná fritéza
Kompaktná teplovzdušná fritéza s dvoma samostatnými fritovacími košmi s úplne oddeleným ovládaním teploty a času. Mäso a prílohy môžete ľahko pripravovať oddelene a pri správnej teplote alebo smažiť len v jednom koši a ušetriť náklady na prípravu menšieho pokrmu. Má 2 samostatné fritovacie koše v 2 úplne oddelených vnútorných priehradkách. Teplotu možno nastaviť pre každú stranu zvlášť. Na LED paneli sa zobrazujú nastavenia, zvolený program a priebeh varenia. Na digitálnom termostate môžete nastaviť teplotu od 80 do 200 °C. Objem jedného fritovacieho koša je 4 l a maximálna náplň je až 1,2 kg surovín. Fritovacie koše majú kvalitný nepriľnavý povrch. Má 8 automatických prednastavených programov alebo si môžete vytvoriť vlastné nastavenia. Odnímateľná podložka na dne fritovacieho koša umožňuje, aby šťavy z prísad stekali na dno koša. Celé telo a rukoväte spotrebiča sú tepelne izolované.
0,0 0
144

DOMO DO537FR dvojitá digitálna teplovzdušná fritéza

Zľava -9% Doprava zadarmo
DOMO DO537FR dvojitá digitálna teplovzdušná fritéza DOMO DO537FR dvojitá digitálna teplovzdušná fritéza DOMO DO537FR dvojitá digitálna teplovzdušná fritéza DOMO DO537FR dvojitá digitálna teplovzdušná fritéza DOMO DO537FR dvojitá digitálna teplovzdušná fritéza DOMO DO537FR dvojitá digitálna teplovzdušná fritéza DOMO DO537FR dvojitá digitálna teplovzdušná fritéza DOMO DO537FR dvojitá digitálna teplovzdušná fritéza

DOMO DO537FR dvojitá digitálna teplovzdušná fritéza

Pôvodne 158,99 € | Zľava: 15,00 € 143,99 €  vrátane DPH
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 123,99 €
Dostupnosť: Skladom 1 ks
U vás: zajtra
Nákupom získate 302 Pohodáčikov

PopisKompaktná teplovzdušná fritéza s dvoma samostatnými fritovacími košmi s úplne oddeleným ovládaním teploty a času. Mäso a prílohy môžete ľahko pripravovať oddelene a pri správnej teplote alebo smažiť len v jednom koši a ušetriť náklady na prípravu menšieho pokrmu.
 
2 samostatné fritovacie koše v 2 úplne oddelených vnútorných priehradkách. Teplotu možno nastaviť pre každú stranu zvlášť. Na LED paneli sa zobrazujú nastavenia, zvolený program a priebeh varenia. Na digitálnom termostate môžete nastaviť teplotu od 80 do 200 °C.
 
Objem jedného fritovacieho koša je 4 l a maximálna náplň je až 1,2 kg surovín.
Fritovacie koše majú kvalitný nepriľnavý povrch.
Má 8 automatických prednastavených programov alebo si môžete vytvoriť vlastné nastavenia.
Odnímateľná podložka na dne fritovacieho koša umožňuje, aby šťavy z prísad stekali na dno koša.
Celé telo a rukoväte spotrebiča sú tepelne izolované.

Parametre a špecifikácia

Dĺžka prívodného kábla: 0,76 m
Farba: čierna
Hĺbka (cm): 41 cm
Hmotnosť: 6,8 kg
Príkon: 2850 W
Šírka (cm): 35,7 cm
Výška (cm): 31,2 cm

Katalógové číslo:

 805130
Zdieľať
domo

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt má 1 otázku

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.