Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Fén a kefa na vlasy, ružová Fén a kefa na vlasy, ružová
 bohaté príslušenstvo na 2 AA batérie Sada obsahuje fén a kefu na batérie - do každého prístoja je nutné vložiť dve AA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia. Fén sa po stlačení funkčného tlačidla vnútri rozsvieti a von začne fúkať vzduch, fén má vymeniteľnú prednú časť za difuzér. Kefa má na sebe posuvné tlačidlo, ktoré má dve polohy rotácie kefy a jednu polohu pre vypnutie prístroja. Koncovku kefy je možné vymeniť za copánkovač, ktorý viaže z pramienkov vlasov vrkôčiky. Príslušenstvo: nadstavec difúzora, nadstavec copánkovače, štyri natáčky, dve sponky, hrebienok a osem malých gumičiek na vrkôčiky. Materiál: plast Rozmery: fén - dĺžka 17cm, výška 15,5 cm, šírka 7,5 cm kefa - dĺžka 25,5 cm, šírka 4cm Vhodné pre deti od 8 rokov.
0,0 0
5
4Home AAAAA QUANTI Fén a kefa na vlasy, ružová

Fén a kefa na vlasy, ružová

Výpredaj

Fén a kefa na vlasy, ružová

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • bohaté príslušenstvo
  • na 2 AA batérie

Sada obsahuje fén a kefu na batérie - do každého prístoja je nutné vložiť dve AA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia. Fén sa po stlačení funkčného tlačidla vnútri rozsvieti a von začne fúkať vzduch, fén má vymeniteľnú prednú časť za difuzér. Kefa má na sebe posuvné tlačidlo, ktoré má dve polohy rotácie kefy a jednu polohu pre vypnutie prístroja. Koncovku kefy je možné vymeniť za copánkovač, ktorý viaže z pramienkov vlasov vrkôčiky.

 

Príslušenstvo: nadstavec difúzora, nadstavec copánkovače, štyri natáčky, dve sponky, hrebienok a osem malých gumičiek na vrkôčiky.

 

Materiál: plast

 

Rozmery:

  • fén - dĺžka 17cm, výška 15,5 cm, šírka 7,5 cm
  • kefa - dĺžka 25,5 cm, šírka 4cm

 

Vhodné pre deti od 8 rokov.

Farba: ružová
Materiál: plast
Odporúčaný vek od: 8 rokov
 602559
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť