Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Fieldmann FZN 4002-AT Aku nožnice na trávu a kríky, zelená Fieldmann FZN 4002-AT Aku nožnice na trávu a kríky, zelená
 pre tvarovanie okrasných kríkov 2 výmenné lišty bezpečnostný spínač možnosť upevnenia na teleskopickú tyč Akumulátorové nožnice FZN 4002-AT sú veľmi praktickým pomocníkom pre tvarovanie okrasných kríkov a zastrihávanie okrajov trávnikov. Pre ľahký a pohodlnejší prístup do všetkých miest pozdĺž ciest, múrov, plotov, záhonov či pod kríkmi a stromami sú nožnice vybavené otočnou rukoväťou, ktorú môžete nastaviť do štyroch pracovných polôh, a tak strihať s minimálnou námahou. Nožnice majú dve výmenné lišty: prvý 110 mm dlhá slúži na úpravu kríkov a živých plotov a druhá 80 mm široká je vhodná pre zastrihnutie trávy v ťažko dostupných miestach. Nechcenému spustenie kosačky, prípadne zapnutie zvedavými deťmi atp. bráni bezpečnostný spínač. Pohodlie pri práci zabezpečuje Li-Ion batérie, ktorá umožňuje pohodlnú prácu bez obmedzenia prívodným káblom a vylučuje prestrihnutie kábla a jeho zamotaniu. S Li-Ion technológiou môžete nepretržite pracovať cca 30 minút, nabíjanie trvá cca 4 hodiny. Nožnice sú vybavené indikátorom stavu nabíjania batérie. Výhodou týchto nožníc je možnosť upevnenia na teleskopickú tyč nastaviteľnou do výšky 130 cm, takže sa pri práci nemusíte ohýbať. Teleskopická tyč je navyše vybavená kolieskami, takže pri pohybe v teréne a pri práci s nožnicami jednoducho len popojíždíte a nemusíte ich dvíhať a prenášať. Technické parametre: otočná hlava - 4 prac. polohy teleskopická rukoväť vrátane vodiacich koliesok indikátor stavu nabitia batérie 2 lišty - jednoduchá výmena: lišta na kríky 110 mm, lišta na trávu 80 mm hmotnosť: 1 kg vrátane teleskop. rukoväte
0,0 0
34
4Home Záhrada a hobby Záhradná technika Nožnice na trávu Fieldmann FZN 4002-AT Aku nožnice na trávu a kríky, zelená

Fieldmann FZN 4002-AT Aku nožnice na trávu a kríky, zelená

Fieldmann FZN 4002-AT Aku nožnice na trávu a kríky, zelená

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • pre tvarovanie okrasných kríkov
  • 2 výmenné lišty
  • bezpečnostný spínač
  • možnosť upevnenia na teleskopickú tyč

Akumulátorové nožnice FZN 4002-AT sú veľmi praktickým pomocníkom pre tvarovanie okrasných kríkov a zastrihávanie okrajov trávnikov. Pre ľahký a pohodlnejší prístup do všetkých miest pozdĺž ciest, múrov, plotov, záhonov či pod kríkmi a stromami sú nožnice vybavené otočnou rukoväťou, ktorú môžete nastaviť do štyroch pracovných polôh, a tak strihať s minimálnou námahou.

Nožnice majú dve výmenné lišty: prvý 110 mm dlhá slúži na úpravu kríkov a živých plotov a druhá 80 mm široká je vhodná pre zastrihnutie trávy v ťažko dostupných miestach.

Nechcenému spustenie kosačky, prípadne zapnutie zvedavými deťmi atp. bráni bezpečnostný spínač. Pohodlie pri práci zabezpečuje Li-Ion batérie, ktorá umožňuje pohodlnú prácu bez obmedzenia prívodným káblom a vylučuje prestrihnutie kábla a jeho zamotaniu.

S Li-Ion technológiou môžete nepretržite pracovať cca 30 minút, nabíjanie trvá cca 4 hodiny. Nožnice sú vybavené indikátorom stavu nabíjania batérie.

Výhodou týchto nožníc je možnosť upevnenia na teleskopickú tyč nastaviteľnou do výšky 130 cm, takže sa pri práci nemusíte ohýbať. Teleskopická tyč je navyše vybavená kolieskami, takže pri pohybe v teréne a pri práci s nožnicami jednoducho len popojíždíte a nemusíte ich dvíhať a prenášať.

Technické parametre:

  • otočná hlava - 4 prac. polohy
  • teleskopická rukoväť vrátane vodiacich koliesok
  • indikátor stavu nabitia batérie
  • 2 lišty - jednoduchá výmena: lišta na kríky 110 mm, lišta na trávu 80 mm
  • hmotnosť: 1 kg vrátane teleskop. rukoväte

Farba: zelená
 601911
Zdieľať
fieldmann

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť