Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Fóliovník 90 x 90 x 92 cm Fóliovník 90 x 90 x 92 cm
Záhradný fóliovník čiže parenisko sedlového typu je vhodný pre pestovanie sadeníc, rastlín či předpěstovávání balkónových kvetín. Základ je tvorený štyrmi pevnými stenami z priesvitného PVC, na streche parníku sú otvárateľné klopy na zips, ktoré zaisťujú pohodlný prístup k pestovaným rastlinám.Fóliovník poskytuje rastlinám výborné podmienky pre klíčenie i ich následný rast. Naviac ich chráni pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi a tiež pred rôznymi škodcami. Medzi hlavné výhody tohto fóliovníka patrí jeho ľahká prenosnosť aj manipulácia. Celý parník jednoducho sami postavíte, v prípade potreby kedykoľvek rozložíte a vďaka typu konštrukcie ľahko uskladníte.
1,0 2
19

Fóliovník 90 x 90 x 92 cm

Fóliovník 90 x 90 x 92 cm

Dostupnosť: Vypredané

PopisZáhradný fóliovník čiže parenisko sedlového typu je vhodný pre pestovanie sadeníc, rastlín či předpěstovávání balkónových kvetín. Základ je tvorený štyrmi pevnými stenami z priesvitného PVC, na streche parníku sú otvárateľné klopy na zips, ktoré zaisťujú pohodlný prístup k pestovaným rastlinám.
 
Fóliovník poskytuje rastlinám výborné podmienky pre klíčenie i ich následný rast. Naviac ich chráni pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi a tiež pred rôznymi škodcami. Medzi hlavné výhody tohto fóliovníka patrí jeho ľahká prenosnosť aj manipulácia. Celý parník jednoducho sami postavíte, v prípade potreby kedykoľvek rozložíte a vďaka typu konštrukcie ľahko uskladníte.

Dĺžka (cm): 90 cm
Hmotnosť: 40 kg
Materiál: PVC
Šírka (cm): 90 cm
Výška (cm): 92 cm
 674706
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť