Guzzanti GZ 593 odvlhčovač vzduchu Guzzanti GZ 593 odvlhčovač vzduchu
Odvlhčovač vzduchu GZ 593 sa stane vaším výkonným pomocníkom v boji proti vlhkosti v dome, byte či v pivničných priestoroch. Prístroj dokáže odčerpať až 12 litrov denne. Má nádržku na odčerpanú vodu s objemom 2,2 l a signalizáciu v prípade naplnenia. Nemusíte sa báť, že pretečie, ak si signalizáciu včas nevšimnete. Odvlhčovač sa sám automaticky vypne. Ak potrebujete odčerpávať vlhkosť nepretržite, nie je problém ho napojiť na pevný odtok vody. Tak môžete odvlhčovať aj extrémne vlhké priestory bez toho, aby ste boli neustále prítomní. S manipuláciou nebudete mať problém, množstvo vlhkosti v priestoroch si ľahko nastavíte, a to od 30 do 80 %.Hmotnosť odvlhčovača je 10,5 kg, ale manipulácia s ním je jednoduchá. Pomôže vám s tým prenosné držadlo a kolieska, na ktorých ho dotlačíme tam, kam potrebujete. Ak sa bojíte nerovného terénu a možnosti prevrátenia pri odsávaní, aj na to Guzzanti myslel. Ak hrozí prevrátenie prístroja, automaticky sa vypne. Myslí na vaše zdravie i životné prostredie. Tento odvlhčovač je naplnený 100% ekologickým chladivom. Preto vám pomôže s vlhkosťou v byte, ale zároveň chráni životné prostredie.A do akých priestorov je vyrobený? Je vhodný pre miestnosti až 25 m2, jeho prevádzková teplota sa pohybuje od 5 do 32 °C a navyše je vybavený funkciou automatického odmrazovania výparníka.Vlastnosti: odvlhčovacia kapacita max. 12 l denne s možnosťou napojenia na pevný odtok vody 2,2 l nádržka na vodu objem prúdiaceho vzduchu: 120 m3/h dotykové ovládanie funkcia časovača 1 až 24 hodín nastavenie vlhkosti podľa potreby v intervale 30 - 80 % v krokoch po 5 % 4 režimy odvlhčovania 2 rýchlosti ventilátora vhodný pre miestnosti do 25 m2 prevádzková teplota 5 - 32 °C automatické odmrazovanie výparníka detský zámok umývateľný filter automatické vypnutie a signalizácia v prípade plnej nádržky držadlo pre prenášanie kolieska pre jednoduché premiestňovanie chladivo: 100% ekologické chladivo
4,5 4
172

Guzzanti GZ 593 odvlhčovač vzduchu

Zľava -2% Doprava zadarmo
Guzzanti GZ 593 odvlhčovač vzduchu Guzzanti GZ 593 odvlhčovač vzduchu Guzzanti GZ 593 odvlhčovač vzduchu Guzzanti GZ 593 odvlhčovač vzduchu

Guzzanti GZ 593 odvlhčovač vzduchu

4 hodnotenia
Pôvodne 175,99 € | Zľava: 4,00 € 171,99 €  vrátane DPH
Dostupnosť: Skladom 10 ks a viac
U vás: zajtra   (kuriérom DPD a SPS)
Nákupom získate 374 Pohodáčikov

PopisOdvlhčovač vzduchu GZ 593 sa stane vaším výkonným pomocníkom v boji proti vlhkosti v dome, byte či v pivničných priestoroch. Prístroj dokáže odčerpať až 12 litrov denne. Má nádržku na odčerpanú vodu s objemom 2,2 l a signalizáciu v prípade naplnenia. Nemusíte sa báť, že pretečie, ak si signalizáciu včas nevšimnete. Odvlhčovač sa sám automaticky vypne. Ak potrebujete odčerpávať vlhkosť nepretržite, nie je problém ho napojiť na pevný odtok vody. Tak môžete odvlhčovať aj extrémne vlhké priestory bez toho, aby ste boli neustále prítomní. S manipuláciou nebudete mať problém, množstvo vlhkosti v priestoroch si ľahko nastavíte, a to od 30 do 80 %.
 
Hmotnosť odvlhčovača je 10,5 kg, ale manipulácia s ním je jednoduchá. Pomôže vám s tým prenosné držadlo a kolieska, na ktorých ho dotlačíme tam, kam potrebujete. Ak sa bojíte nerovného terénu a možnosti prevrátenia pri odsávaní, aj na to Guzzanti myslel. Ak hrozí prevrátenie prístroja, automaticky sa vypne. Myslí na vaše zdravie i životné prostredie. Tento odvlhčovač je naplnený 100% ekologickým chladivom. Preto vám pomôže s vlhkosťou v byte, ale zároveň chráni životné prostredie.
 
A do akých priestorov je vyrobený? Je vhodný pre miestnosti až 25 m2, jeho prevádzková teplota sa pohybuje od 5 do 32 °C a navyše je vybavený funkciou automatického odmrazovania výparníka.
 
Vlastnosti:
 • odvlhčovacia kapacita max. 12 l denne s možnosťou napojenia na pevný odtok vody
 • 2,2 l nádržka na vodu
 • objem prúdiaceho vzduchu: 120 m3/h
 • dotykové ovládanie
 • funkcia časovača 1 až 24 hodín
 • nastavenie vlhkosti podľa potreby v intervale 30 - 80 % v krokoch po 5 %
 • 4 režimy odvlhčovania
 • 2 rýchlosti ventilátora
 • vhodný pre miestnosti do 25 m2
 • prevádzková teplota 5 - 32 °C
 • automatické odmrazovanie výparníka
 • detský zámok
 • umývateľný filter
 • automatické vypnutie a signalizácia v prípade plnej nádržky
 • držadlo pre prenášanie
 • kolieska pre jednoduché premiestňovanie
 • chladivo: 100% ekologické chladivo

Parametre a špecifikácia

Farba: biela
Hĺbka (cm): 24 cm
Hlučnosť: 45 dB
Hmotnosť: 10,5 kg
Materiál: plast
Objem nádoby: 2,2 l
Príkon: 275 W
Šírka (cm): 28 cm
Výška (cm): 46 cm

Katalógové číslo:

 119589
Zdieľať
guzzanti

Hodnotenie

4,5 (4 hodnotenia)
100 % zákazníkov odporúča

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť