Happy Green Prenosné umývadlo, 19 l Happy Green Prenosné umývadlo, 19 l
Prenosné stojanové umývadlo možno využiť na chate, v kempe, v karavane či na farmárskych trhoch, stánkoch s občerstvením, všade tam, kde sú kladené požiadavky na hygienu a potrebu zabezpečenia tečúcej vody aj bez prístupu k vodovodnej prípojke. Je vybavené zásobníkom čistej vody s objemom 19 l, zabudovaným zásobníkom na tekuté mydlo s objemom 3 l a praktickým háčikom na umiestnenie uteráku. Odpadovú vodu je možno pripojenou hadicou odviesť na požadované miesto. Odporúčame kúpiť umývadla spoločne s prenosnou toaletou Happy Green, pre vytvorenie kompletného zázemia. V tomto prípade je možné prepojiť obe položky, odpadovú vodu z umývadla smerovať do hornej nádrže toalety a nasledovne ju využiť pre splachovanie.Rozmery umývadla: 104 x 50 x 33 cm.
3,0 2
90

Happy Green Prenosné umývadlo, 19 l

Zľava -8% Doprava zadarmo
Happy Green Prenosné umývadlo, 19 l Happy Green Prenosné umývadlo, 19 l Happy Green Prenosné umývadlo, 19 l Happy Green Prenosné umývadlo, 19 l Happy Green Prenosné umývadlo, 19 l

Happy Green Prenosné umývadlo, 19 l

2 hodnotenia
Pôvodne 97,99 € | Zľava: 8,00 € 89,99 €  vrátane DPH
Dostupnosť: Skladom 3 ks
U vás: pondelok 09. 08. 2021   (kuriérom DPD a SPS)
Nákupom získate 171 Pohodáčikov

PopisPrenosné stojanové umývadlo možno využiť na chate, v kempe, v karavane či na farmárskych trhoch, stánkoch s občerstvením, všade tam, kde sú kladené požiadavky na hygienu a potrebu zabezpečenia tečúcej vody aj bez prístupu k vodovodnej prípojke. Je vybavené zásobníkom čistej vody s objemom 19 l, zabudovaným zásobníkom na tekuté mydlo s objemom 3 l a praktickým háčikom na umiestnenie uteráku.
 
Odpadovú vodu je možno pripojenou hadicou odviesť na požadované miesto. Odporúčame kúpiť umývadla spoločne s prenosnou toaletou Happy Green, pre vytvorenie kompletného zázemia. V tomto prípade je možné prepojiť obe položky, odpadovú vodu z umývadla smerovať do hornej nádrže toalety a nasledovne ju využiť pre splachovanie.
 
Rozmery umývadla: 104 x 50 x 33 cm.

Parametre a špecifikácia

Farba: sivá
Hmotnosť: 3,5 kg
Materiál: plast

Katalógové číslo:

 684783
Zdieľať
happygreen

Hodnotenie

3,0 (2 hodnotenia)
100 % zákazníkov odporúča
1 recenzia

Otázky

Tento produkt má 1 otázku

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné