Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Hra Ubongo Hra Ubongo
 rýchla logická hra pre veľké i malé hráčov Kartové Ubongo je rýchla logická hra pre veľkých i malých hráčov. Zdanlivo sa podobá základnej hre Ubongo, ale herný princíp je iný: Každý hráč má v ruke 9 kariet a jeho úlohou je vyložiť 7 kariet pred seba tak, aby sa práve dva symboly na jednej karte zhodovali s dvoma zodpovedajúcimi symbolmi na karte susednej. Akonáhle sa to hráčovi podarí, vykríkne "Ubongo!", A tým herné kolo končí. Po každom kole hráči dostanú za každú správne vyloženú kartu body. Víťazom sa stane hráč, ktorý bude mať po 6. kole najvyšší počet bodov. V tejto hre si potrénujete postreh, obrazovú predstavivosť a rýchle rozhodovanie. Pre 2-4 hráčov.Vek 8 +.
0,0 0
27
4Home AAAAA QUANTI Hra Ubongo

Hra Ubongo

Výpredaj

Hra Ubongo

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • rýchla logická hra
  • pre veľké i malé hráčov

 

Kartové Ubongo je rýchla logická hra pre veľkých i malých hráčov. Zdanlivo sa podobá základnej hre Ubongo, ale herný princíp je iný: Každý hráč má v ruke 9 kariet a jeho úlohou je vyložiť 7 kariet pred seba tak, aby sa práve dva symboly na jednej karte zhodovali s dvoma zodpovedajúcimi symbolmi na karte susednej. Akonáhle sa to hráčovi podarí, vykríkne "Ubongo!", A tým herné kolo končí. Po každom kole hráči dostanú za každú správne vyloženú kartu body. Víťazom sa stane hráč, ktorý bude mať po 6. kole najvyšší počet bodov. V tejto hre si potrénujete postreh, obrazovú predstavivosť a rýchle rozhodovanie.

 

 

Pre 2-4 hráčov.
Vek 8 +.

Odporúčaný vek od: 8 rokov
Počet hráčov: 2 až 4
Približná doba hrania: do 30 min
 502503
Zdieľať
albi

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť