Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Hra Zlaté Česko Albi Hra Zlaté Česko Albi
 2400 zaujímavých otázok pre 2 až 6 hráčov Vo vedomostnej hre Zlaté Česko nájdete 2400 zaujímavých otázok týkajúcich sa Českej republiky a jej obyvateľov. Hra nadväzuje na veľký úspech vedomostné hry Česko Otázky a odpovede. V Zlatom Česku nájdete zbrusu nové kategórie, ktoré vaše vedomosti preveria ešte dôkladnejšie. V Zlatom Česku nájdete 2400 zbrusu nových zaujímavých otázok rozdelených do 6 okruhov: osobnosti, kultúra, zo školských lavíc, vlastiveda, česká NAJ a rôzne. Obsah balenia: 400 kariet s 2 400 otázkami a odpoveďami obojstranný herný plán 6 figúrok 36 žetónov v šiestich farbách hracia kocka pravidlá pre obe varianty hry Hra je určená pre 2 až 6 hráčov.   Vhodné pre deti od 12 rokov.   Doba trvania 45 až 60 minút.
0,0 0
24
4Home AAAAA QUANTI Hra Zlaté Česko Albi

Hra Zlaté Česko Albi

Hra Zlaté Česko Albi

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • 2400 zaujímavých otázok
  • pre 2 až 6 hráčov

 

Vo vedomostnej hre Zlaté Česko nájdete 2400 zaujímavých otázok týkajúcich sa Českej republiky a jej obyvateľov. Hra nadväzuje na veľký úspech vedomostné hry Česko Otázky a odpovede. V Zlatom Česku nájdete zbrusu nové kategórie, ktoré vaše vedomosti preveria ešte dôkladnejšie. V Zlatom Česku nájdete 2400 zbrusu nových zaujímavých otázok rozdelených do 6 okruhov: osobnosti, kultúra, zo školských lavíc, vlastiveda, česká NAJ a rôzne.

 

Obsah balenia:

  • 400 kariet s 2 400 otázkami a odpoveďami
  • obojstranný herný plán
  • 6 figúrok
  • 36 žetónov v šiestich farbách
  • hracia kocka
  • pravidlá pre obe varianty hry

 

Hra je určená pre 2 až 6 hráčov.

 

Vhodné pre deti od 12 rokov.

 

Doba trvania 45 až 60 minút.

Odporúčaný vek od: 12 rokov
Počet hráčov: 2 až 6
Približná doba hrania: 30 až 60 min
 502445
Zdieľať
albi

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť