Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Hyundai GR 114 raclette gril Hyundai GR 114 raclette gril
Raclette gril Hyundai, GR 114 Raclette gril Hyundai je stolný gril s konštrukciou grilu kamenný a raclette gril. Tento gril je elektrický a má termostat, ktorý je plne regulovateľný so svetelnou kontrolkou. Doska na grilovanie je mriežkovaná a kamenná, vhodná ako pre pečenie tak grilovanie. Grilovacia plocha je odnímateľná s nepriľnavým povrchom, takže dobre umývateľná. Balenie grilu Raclette Hyundai ďalej obsahuje 8 panvičiek s tepelne izolovanou rukoväťou. Hmotnosť grilu je 5,25 kg.
0,0 0
38
4Home Domáce spotrebiče Elektrické grily Hyundai GR 114 raclette gril

Hyundai GR 114 raclette gril

Hyundai GR 114 raclette gril

Dostupnosť: Vypredané

PopisRaclette gril Hyundai, GR 114

Raclette gril Hyundai je stolný gril s konštrukciou grilu kamenný a raclette gril. Tento gril je elektrický a má termostat, ktorý je plne regulovateľný so svetelnou kontrolkou. Doska na grilovanie je mriežkovaná a kamenná, vhodná ako pre pečenie tak grilovanie. Grilovacia plocha je odnímateľná s nepriľnavým povrchom, takže dobre umývateľná. Balenie grilu Raclette Hyundai ďalej obsahuje 8 panvičiek s tepelne izolovanou rukoväťou. Hmotnosť grilu je 5,25 kg.

Prevedenie grilu: stolný
Príkon: 1200 W
Veľkosť: 14,5 x 48 x 31 cm
 601541
Zdieľať
hyundai

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť