Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Infralampa Beurer IL30 Infralampa Beurer IL30
 pomáha pri liečbe reuma, bolesti svalov, pri zápaloch Infralampa Beurer IL30 s príkonom 150 W. Prehrieva povrchovú vrstvu a tkanivo pokožky. Vyžarovaným teplom sa rozširujú cievy. Zlepšuje sa prekrvenie a kondícia. Infralampa urýchľuje uzdravovanie. Pomáha pri liečbe reuma, bolesti svalov, pri zápaloch, po lekárskych zákrokoch, atď. Je využívaná pri športe, masážach i kozmetických úkonoch. Infralampa je vybavená časovačom na max. 12 min. Možno použiť 4 uhly náklonu a jednu teplotu.
0,0 0
45
4Home Krása a zdravie Masáže a relaxácia Infralampa Beurer IL30

Infralampa Beurer IL30

Doprava zadarmo

Infralampa Beurer IL30

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • pomáha pri liečbe reuma, bolesti svalov, pri zápaloch

Infralampa Beurer IL30 s príkonom 150 W. Prehrieva povrchovú vrstvu a tkanivo pokožky. Vyžarovaným teplom sa rozširujú cievy. Zlepšuje sa prekrvenie a kondícia. Infralampa urýchľuje uzdravovanie. Pomáha pri liečbe reuma, bolesti svalov, pri zápaloch, po lekárskych zákrokoch, atď. Je využívaná pri športe, masážach i kozmetických úkonoch. Infralampa je vybavená časovačom na max. 12 min. Možno použiť 4 uhly náklonu a jednu teplotu.

 602504
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť