Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Petra IR 11 infračervená lampa Petra IR 11 infračervená lampa
Infralampa PETRA IR11 vydáva infračervené žiarenie s vlnovou dĺžkou 780 - 1400 nm, ktoré sa v spodných vrstvách pokožky mení na teplo. Teplom sa rozširujú cievy, zvyšuje sa prietok krvi a lymfy. Dochádza k rýchlejšej látkovej výmene a rýchlejšiemu odstraňovanie toxických látok. Zvyšuje sa aj prísun kyslíka. Infračervená lampa sa používa napríklad pri svalových kŕčoch a bolestiach, reumatizme, pri zápaloch, kožných ochoreniach či poraneniach, pri ischiase, pri zápale stredného ucha a pod. Ožarovanie je vhodné aj pre starostlivosť o pleť. Použitie: lampu používajte podľa potreby 1 - 2 x denne po dobu 5 - 10 minút. Doba ožarovania by nemala prekročiť 15 minút. Model IR 11 je výkonnejší základný model, obsahuje naklápací kĺb do 4 polôh. Výkon infralampy IR 11 je 150 W.
0,0 0
34
4Home Krása a zdravie Zdravotné pomôcky Infra lampy Petra IR 11 infračervená lampa

Petra IR 11 infračervená lampa

Petra IR 11 infračervená lampa

Dostupnosť: Vypredané

PopisInfralampa PETRA IR11 vydáva infračervené žiarenie s vlnovou dĺžkou 780 - 1400 nm, ktoré sa v spodných vrstvách pokožky mení na teplo. Teplom sa rozširujú cievy, zvyšuje sa prietok krvi a lymfy. Dochádza k rýchlejšej látkovej výmene a rýchlejšiemu odstraňovanie toxických látok. Zvyšuje sa aj prísun kyslíka. Infračervená lampa sa používa napríklad pri svalových kŕčoch a bolestiach, reumatizme, pri zápaloch, kožných ochoreniach či poraneniach, pri ischiase, pri zápale stredného ucha a pod. Ožarovanie je vhodné aj pre starostlivosť o pleť.

 

Použitie: lampu používajte podľa potreby 1 - 2 x denne po dobu 5 - 10 minút. Doba ožarovania by nemala prekročiť 15 minút. Model IR 11 je výkonnejší základný model, obsahuje naklápací kĺb do 4 polôh. Výkon infralampy IR 11 je 150 W.

 301027
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť