Jedálenské príbory Oslo Rainbow, farebný kov Jedálenské príbory Oslo Rainbow, farebný kov
Jedálenské príbory Oslo Rainbow pre stolovanie vo farbách dúhy. Kvalitné nerezové prevedenie s PVD titánovým farebným povrchom a v masívnom dizajne bude nevídaným doplnkom na každý stôl. Portugalská značka Herdmar je zárukou kvality a originality, nemusíte sa teda báť použiť tieto príbory aj ako luxusný darček.Sada príborov je dodávaná v darčekovom balení s magnetickým zatváraním a obsahuje 24 kusov (6 lyžíc, 6 nožov, 6 vidličiek, 6 čajových lyžičiek).
0,0 0
164

Jedálenské príbory Oslo Rainbow, farebný kov

Výpredaj Doprava zadarmo
Jedálenské príbory Oslo Rainbow, farebný kov Jedálenské príbory Oslo Rainbow, farebný kov Jedálenské príbory Oslo Rainbow, farebný kov Jedálenské príbory Oslo Rainbow, farebný kov

Jedálenské príbory Oslo Rainbow, farebný kov

Dostupnosť: Vypredané

PopisJedálenské príbory Oslo Rainbow pre stolovanie vo farbách dúhy. Kvalitné nerezové prevedenie s PVD titánovým farebným povrchom a v masívnom dizajne bude nevídaným doplnkom na každý stôl. Portugalská značka Herdmar je zárukou kvality a originality, nemusíte sa teda báť použiť tieto príbory aj ako luxusný darček.
 
Sada príborov je dodávaná v darčekovom balení s magnetickým zatváraním a obsahuje 24 kusov (6 lyžíc, 6 nožov, 6 vidličiek, 6 čajových lyžičiek).

Farba: mix farieb
Materiál: nerez
Umývačka: nie
 102336
Zdieľať
herdmar

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať