Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Kela Kanvica na čaj AURON, 1 l Kela Kanvica na čaj AURON, 1 l
Sklenená kanvička na čaj s integrovaným odnímateľným sitkom z ušľachtilej ocele 18/10, telo je vyrobené zo žiaruvzdorného skla vhodného na podávanie horúcich nápojov. Materiál kanvice je odolný voči vysokým teplotám, prasklinám alebo pôsobeniu chemikálií. Takto kvalitná nehrzd. oceľ neabsorbuje esenciálne arómy, čaj si tak uchová svoju kompletnú, plnú chuť. Sitko možno jednoducho naplniť alebo vyprázdniť rovnako ako vybrať alebo zasadiť do kanvičky.Ideálne predovšetkým pre sypané, bylinkové a ovocné čaje, v lete vhodné tiež pre servírovanie ľadového čaju či limonády s kusmi ovocia. Kanvicu možno pohodlne rozložiť na jednotlivé komponenty a dokonale ju tak vyčistiť. Celý komplet je vhodný do umývačky riadu, sklenenú časť odporúčame umývať ručne, aby v umývačke nedošlo k prasknutiu.
0,0 0
40

Kela Kanvica na čaj AURON, 1 l

Kela Kanvica na čaj AURON, 1 l

Dostupnosť: Vypredané

PopisSklenená kanvička na čaj s integrovaným odnímateľným sitkom z ušľachtilej ocele 18/10, telo je vyrobené zo žiaruvzdorného skla vhodného na podávanie horúcich nápojov. Materiál kanvice je odolný voči vysokým teplotám, prasklinám alebo pôsobeniu chemikálií. Takto kvalitná nehrzd. oceľ neabsorbuje esenciálne arómy, čaj si tak uchová svoju kompletnú, plnú chuť. Sitko možno jednoducho naplniť alebo vyprázdniť rovnako ako vybrať alebo zasadiť do kanvičky.
 
Ideálne predovšetkým pre sypané, bylinkové a ovocné čaje, v lete vhodné tiež pre servírovanie ľadového čaju či limonády s kusmi ovocia. Kanvicu možno pohodlne rozložiť na jednotlivé komponenty a dokonale ju tak vyčistiť. Celý komplet je vhodný do umývačky riadu, sklenenú časť odporúčame umývať ručne, aby v umývačke nedošlo k prasknutiu.

Parametre a špecifikácia

Materiál: plast + sklo
Objem (l): 1 l
Priemer: 12 cm
Umývačka riadu: áno
Výška (cm): 16 cm

Katalógové číslo:

 120364
Zdieľať
kela

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.