Kela Kanvica na čaj AURON, 1 l Kela Kanvica na čaj AURON, 1 l
Sklenená kanvička na čaj s integrovaným odnímateľným sitkom z ušľachtilej ocele 18/10, telo je vyrobené zo žiaruvzdorného skla vhodného na podávanie horúcich nápojov. Materiál kanvice je odolný voči vysokým teplotám, prasklinám alebo pôsobeniu chemikálií. Takto kvalitná nehrzd. oceľ neabsorbuje esenciálne arómy, čaj si tak uchová svoju kompletnú, plnú chuť. Sitko možno jednoducho naplniť alebo vyprázdniť rovnako ako vybrať alebo zasadiť do kanvičky.Ideálne predovšetkým pre sypané, bylinkové a ovocné čaje, v lete vhodné tiež pre servírovanie ľadového čaju či limonády s kusmi ovocia. Kanvicu možno pohodlne rozložiť na jednotlivé komponenty a dokonale ju tak vyčistiť. Celý komplet je vhodný do umývačky riadu, sklenenú časť odporúčame umývať ručne, aby v umývačke nedošlo k prasknutiu.
0,0 0
37

Kela Kanvica na čaj AURON, 1 l

Kela Kanvica na čaj AURON, 1 l

36,99 €  vrátane DPH
Dostupnosť: Na objednávku
Nákupom získate 75 Pohodáčikov

PopisSklenená kanvička na čaj s integrovaným odnímateľným sitkom z ušľachtilej ocele 18/10, telo je vyrobené zo žiaruvzdorného skla vhodného na podávanie horúcich nápojov. Materiál kanvice je odolný voči vysokým teplotám, prasklinám alebo pôsobeniu chemikálií. Takto kvalitná nehrzd. oceľ neabsorbuje esenciálne arómy, čaj si tak uchová svoju kompletnú, plnú chuť. Sitko možno jednoducho naplniť alebo vyprázdniť rovnako ako vybrať alebo zasadiť do kanvičky.
 
Ideálne predovšetkým pre sypané, bylinkové a ovocné čaje, v lete vhodné tiež pre servírovanie ľadového čaju či limonády s kusmi ovocia. Kanvicu možno pohodlne rozložiť na jednotlivé komponenty a dokonale ju tak vyčistiť. Celý komplet je vhodný do umývačky riadu, sklenenú časť odporúčame umývať ručne, aby v umývačke nedošlo k prasknutiu.

Materiál: plast + sklo
Objem (l): 1 l
Priemer: 12 cm
Umývačka: áno
Výška (cm): 16 cm
 120364
Zdieľať
kela

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť