Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 8,49 €
U vás: do 4 týždňov
Konferenčný stolík Sable Sapphire Oak Black
Konferenčný stolík Sable Sapphire Oak Black
Katalógové číslo:
811258Popis
Konferenčný stolík Sable Sapphire Oak Black vnesie do vašej obývačky eleganciu. Vďaka dekoru dub sapphire pôsobí moderne a nadčasovo, takže ľahko zapadne do rôznych štýlov interiéru.
Stolík je vyrobený z kvalitnej melamínom potiahnutej drevotriesky s hrúbkou 18 mm, čo zaisťuje jeho odolnosť a dlhú životnosť. Hladký povrch sa ľahko udržuje a vydrží každodenné používanie. Decentným prvkom sú čierne hrany.
Rozmery stolíka 119 × 39,8 × 60 cm sú ideálne pre menšie aj väčšie obývacie izby.
Parametre:
materiál: melamínom potiahnutá drevotrieska
hrúbka dosky: 18 mm
dekor: dub sapphire
rozmery: 119 × 39,8 × 60 cm
Parametre
| Značka: |
Hanah Home
|
| Dekor: | dub zafír |
| Farba: | prírodná |
| Hĺbka (cm): | 60 cm |
| Hmotnosť: | 14,07 kg |
| Krajina pôvodu: | Made in Türkiye |
| Nosnosť: | 25 kg |
| Šírka (cm): | 119 cm |
| Výška (cm): | 40 cm |
| Vyžaduje montáž: | áno |