Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Concept MM-4230 kuchynský mlynček Concept MM-4230 kuchynský mlynček
 široké príslušenstvo mletie, odšťavovanie, strúhanie, plnenie Kuchynský mlynček je nepostrádateľným pomocníkom v každej kuchyni. Zomelie všetko, čo je potrebné, od mäsa cez orechy, stvrdnuté rožky až po zeleninu a ovocie a zastane aj výrobu klasických tlačených cukroviniek. Tento mlynček však ešte navyše pomôže aj s plnením párkov a jaterníc. Vhod Vám príde jeho široké príslušenstvo: kovové kotúče na jemné (3 mm), stredné (4,5 mm) a hrubé mletie (8 mm), nástavec pre plnenie párkov a klobás, 6 ks výmenných strúhadiel na zeleninu, pečivo, orechy ap. , nerezová miska na vkladanie potravín, príslušenstvo na mäsové guľky, zatláčadlo, možnosť zapnutia spätného chodu. Dlhodobé fungovanie zaisťuje kovový prevod. Pre pohodlnú manipuláciu a skladovanie je mlynček vybavený tiež miestom pre uloženie prívodného kábla (d. kábla je 115 cm). Je vhodný na použitie aj v malých prevádzkach. Rozmery: 35 x 18 x 34 cm Parametre: rýchlosť mletia: 1,44 kg / min. príkon: 800 W napätie: 220 - 240 V
3,0 1
152
4Home Domáce spotrebiče Kuchynské roboty Concept MM-4230 kuchynský mlynček

Concept MM-4230 kuchynský mlynček

Doprava zadarmo

Concept MM-4230 kuchynský mlynček

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • široké príslušenstvo
  • mletie, odšťavovanie, strúhanie, plnenie

Kuchynský mlynček je nepostrádateľným pomocníkom v každej kuchyni. Zomelie všetko, čo je potrebné, od mäsa cez orechy, stvrdnuté rožky až po zeleninu a ovocie a zastane aj výrobu klasických tlačených cukroviniek. Tento mlynček však ešte navyše pomôže aj s plnením párkov a jaterníc.

Vhod Vám príde jeho široké príslušenstvo: kovové kotúče na jemné (3 mm), stredné (4,5 mm) a hrubé mletie (8 mm), nástavec pre plnenie párkov a klobás, 6 ks výmenných strúhadiel na zeleninu, pečivo, orechy ap. , nerezová miska na vkladanie potravín, príslušenstvo na mäsové guľky, zatláčadlo, možnosť zapnutia spätného chodu.

Dlhodobé fungovanie zaisťuje kovový prevod. Pre pohodlnú manipuláciu a skladovanie je mlynček vybavený tiež miestom pre uloženie prívodného kábla (d. kábla je 115 cm). Je vhodný na použitie aj v malých prevádzkach.

Rozmery: 35 x 18 x 34 cm

Parametre:

  • rýchlosť mletia: 1,44 kg / min.
  • príkon: 800 W
  • napätie: 220 - 240 V

 101004
Zdieľať
concept

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť