Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Lego Technic Tryskáč, červená Lego Technic Tryskáč, červená
 model 2 v 1 pre deti od 9 do 16 rokov Tento reálne vyzerajúci Lego Technic * tryskáč ** už sviští oblohou. Stačí naskočiť do kokpitu, zatiahnuť krycie sklo a odštartovať. Váš malý staviteľ môže ovládať i zaťahovací podvozok a funkčné krídelká. Potom zatiahne krídla vzad a vyletí nadzvukovou rýchlosťou. Má otvárací kokpit, zasúvací podvozok, funkčné krídelká (klapky) a pohyblivá krídla. Zatiahni krídla! Roztoč vrtuľu akrobatického lietadla! Ovládaj výškové smerové kormidla tryskáča!Zatiahni podvozok! Vlastnosti: tryskáč meria 17 cm na výšku, 44 cm na šírku a 46 cm na dĺžku akrobatické lietadlo meria 12 cm na výšku, 44 cm na šírku a 50 cm na dĺžku Vhodné pre deti od 9 do 16 rokov.V balení nájdete 499 dielikov.
0,0 0
34
4Home AAAAA QUANTI Lego Technic Tryskáč, červená

Lego Technic Tryskáč, červená

Výpredaj

Lego Technic Tryskáč, červená

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • model 2 v 1
  • pre deti od 9 do 16 rokov

Tento reálne vyzerajúci Lego Technic * tryskáč ** už sviští oblohou. Stačí naskočiť do kokpitu, zatiahnuť krycie sklo a odštartovať. Váš malý staviteľ môže ovládať i zaťahovací podvozok a funkčné krídelká. Potom zatiahne krídla vzad a vyletí nadzvukovou rýchlosťou. Má otvárací kokpit, zasúvací podvozok, funkčné krídelká (klapky) a pohyblivá krídla. Zatiahni krídla! Roztoč vrtuľu akrobatického lietadla! Ovládaj výškové smerové kormidla tryskáča!
Zatiahni podvozok!

 

 

Vlastnosti:

  • tryskáč meria 17 cm na výšku, 44 cm na šírku a 46 cm na dĺžku
  • akrobatické lietadlo meria 12 cm na výšku, 44 cm na šírku a 50 cm na dĺžku

 

 

Vhodné pre deti od 9 do 16 rokov.
V balení nájdete 499 dielikov.

Farba: červená
Materiál: plast
Odporúčaný vek od: 9 rokov
Počet dielikov: 0 ks
 604342
Zdieľať
lego

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť