Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
U vás: štvrtok 04. 06. 2026
Liatinová grilovacia panvica Spring, 26 cm
Liatinová grilovacia panvica Spring, 26 cm
Katalógové číslo:
713939Popis
- masívna liatinová konštrukcia s dlhou životnosťou
- vynikajúca tepelná vodivosť a dlhá akumulácia tepla
- vhodná na grily aj všetky bežné typy sporákov
- pri správnom používaní prirodzene nepriľnavý povrch
- robustná rukoväť pre pohodlnú manipuláciu
- ideálne na vyprážanie, pečenie aj prípravu príloh a omáčok
- univerzálne využitie v kuchyni aj pri grilovaní vonku
- 1× liatinová grilovacia panvica Spring
Parametre
| Značka: |
Avenberg
|
| Dĺžka (cm): | 41 cm |
| Elektrika: | áno |
| Farba: | čierna |
| Hmotnosť: | 2,5 kg |
| Indukcia: | áno |
| Materiál: | liatina |
| Plyn: | áno |
| Priemer: | 26 cm |
| Sklokeramika: | áno |
| Výška (cm): | 5,5 cm |