Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Loptička na cvičenie intelektu Loptička na cvičenie intelektu
Loptička na cvični intelektu  je rozhodne jeden z najlepších hlavolamov za poslednú dobu. Loptička na cvičenie intelektu ponúka totiž cez 208 rôznych prekážok, ktoré musíte s guličkou prekonať a hlavne vás donúti premýšľať trojrozmerne. Je dokázané, že zlepšuje predstavivosť v priestore a súčasne aj koordináciu a motoriku. Bludiskom môžete prejsť až 3 rôznymi odporúčanými spôsobmi. Intellect ball je skvelou hračkou pre deti i dospelých, ktorá vás zabaví na dlhé hodiny, kým bludisko nedokončíte.
4,0 1
6

Loptička na cvičenie intelektu

Loptička na cvičenie intelektu

Dostupnosť: Vypredané

PopisLoptička na cvični intelektu  je rozhodne jeden z najlepších hlavolamov za poslednú dobu. Loptička na cvičenie intelektu ponúka totiž cez 208 rôznych prekážok, ktoré musíte s guličkou prekonať a hlavne vás donúti premýšľať trojrozmerne.

Je dokázané, že zlepšuje predstavivosť v priestore a súčasne aj koordináciu a motoriku. Bludiskom môžete prejsť až 3 rôznymi odporúčanými spôsobmi. Intellect ball je skvelou hračkou pre deti i dospelých, ktorá vás zabaví na dlhé hodiny, kým bludisko nedokončíte.

Farba: mix farieb
Materiál: plast
 501176
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť