Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Marimex Bazén Orlando 3,66 x 0,91 m bez filtrácie Marimex Bazén Orlando 3,66 x 0,91 m bez filtrácie
Užite si krásne preslnené leto s bazénom Orlanda. Nadzemný bazén Orlando má všetky hlavné vlastnosti bazénu zapusteného do zeme. Steny sú vyrobené z oceľového plechu s antikoróznou úpravou. Fólia je z mäkčeného PVC odolného proti mrazu. Orlando je určený pre rodiny s malými deťmi i ich domácich miláčikov. V bazéne sú pripravené vstupy na pripojenie pieskovej aj kartušovej filtrácie. Upozornenie:Pre pripojenie filtrácie k bazénu nie je potreba zhotovovať ďalšie vodoinštalačný materiál, ako sú napr. Hadice alebo svorky. Všetko je súčasťou balenia.Pre úplné utesnenie vodoinštalačných komponentov doporučujeme použiť transparentný silikón, ktorý nie je súčasťou balenia.Súčasť balenia: schodíky skimmer Olympic hadica pre pripojenie filtrácieRozmery balenia: 94 x 40 x 40 cm, 45 kg
0,0 0
245
4Home Záhrada a hobby Zábava na záhrade Bazény a príslušenstvo Bazény Marimex Bazén Orlando 3,66 x 0,91 m bez filtrácie

Marimex Bazén Orlando 3,66 x 0,91 m bez filtrácie

Marimex Bazén Orlando 3,66 x 0,91 m bez filtrácie

Dostupnosť: Vypredané

PopisUžite si krásne preslnené leto s bazénom Orlanda. Nadzemný bazén Orlando má všetky hlavné vlastnosti bazénu zapusteného do zeme. Steny sú vyrobené z oceľového plechu s antikoróznou úpravou. Fólia je z mäkčeného PVC odolného proti mrazu. Orlando je určený pre rodiny s malými deťmi i ich domácich miláčikov. V bazéne sú pripravené vstupy na pripojenie pieskovej aj kartušovej filtrácie.
 
Upozornenie:
Pre pripojenie filtrácie k bazénu nie je potreba zhotovovať ďalšie vodoinštalačný materiál, ako sú napr. Hadice alebo svorky. Všetko je súčasťou balenia.
Pre úplné utesnenie vodoinštalačných komponentov doporučujeme použiť transparentný silikón, ktorý nie je súčasťou balenia.
 
Súčasť balenia:
  • schodíky
  • skimmer Olympic
  • hadica pre pripojenie filtrácie
 
Rozmery balenia:
  • 94 x 40 x 40 cm, 45 kg
 

Farba: modrá
Materiál: PVC
Objem (l): 8000 l
Priemer: 366 cm
Výška (cm): 91 cm
 603529
Zdieľať
marimex

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť