Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Mercedes SL 65 AMG Black Series, Buddy Toys, čierna Mercedes SL 65 AMG Black Series, Buddy Toys, čierna
 detailné RC model skutočného auta pištolový ovládač rýchlosť 7 - 10 km / h Licencovaný model autíčka na diaľkové ovládanie v mierke 1:18. Model je vybavený diferenciálom a gumovými kolieskami, ktoré zaistia lepšie jazdné vlastnosti aj na klzkom povrchu, ďalej potom funkčnými prednými a zadnými svetlami. Rýchlosť modelu sa pohybuje od 7 km/h do 10 km/h v závislosti na veku a výkonu batérií. Balenie obsahuje návod v slovenskom jazyku, verný model auta bez antény a tlačidlový ovládač, ktorý je vhodný pre deti od 6 rokov. Ovládač funguje na frekvencii 27 MHz do vzdialenosti cca 10m. Autíčko jazdí na 4x AA batérie, do ovládača potrebujete 1x 9V batéria. Batérie nie sú súčasťou balenia.
0,0 0
20
4Home AAAAA QUANTI Mercedes SL 65 AMG Black Series, Buddy Toys, čierna

Mercedes SL 65 AMG Black Series, Buddy Toys, čierna

Výpredaj

Mercedes SL 65 AMG Black Series, Buddy Toys, čierna

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • detailné RC model skutočného auta
  • pištolový ovládač
  • rýchlosť 7 - 10 km / h

Licencovaný model autíčka na diaľkové ovládanie v mierke 1:18. Model je vybavený diferenciálom a gumovými kolieskami, ktoré zaistia lepšie jazdné vlastnosti aj na klzkom povrchu, ďalej potom funkčnými prednými a zadnými svetlami. Rýchlosť modelu sa pohybuje od 7 km/h do 10 km/h v závislosti na veku a výkonu batérií.

 

Balenie obsahuje návod v slovenskom jazyku, verný model auta bez antény a tlačidlový ovládač, ktorý je vhodný pre deti od 6 rokov. Ovládač funguje na frekvencii 27 MHz do vzdialenosti cca 10m. Autíčko jazdí na 4x AA batérie, do ovládača potrebujete 1x 9V batéria. Batérie nie sú súčasťou balenia.


Farba: čierna
Odporúčaný vek od: 6 rokov
 602889

Súvisacie videa:

1/18 Mercedes SL 65 AMG Black Series

Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť