Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Mini kamera s DVR ABUS TVVR10000, 640 x 480 px Mini kamera s DVR ABUS TVVR10000, 640 x 480 px
 2v1 v kompaktnom prevedení Kamera plus rekordér v jednom: minikamera stále k dispozícii pre rýchle, jednoduché a mimoriadne mobilné monitorovanie. V mimoriadne kompaktnom prevedení s veľkosťou 5,0 x 2,8 x 2,0 cm a hmotnosťou iba 50 g je vedľa funkcia nahrávania s vysokým rozlíšením, tiež možnosť zaobstarať kvalitné snímky VGA (640 x 480 pixelov) v reálnom čase (30 snímkov / s) Mikrofón tiež poskytuje cenné nahrávky. Záznam na micro SD karty (max.16GB). Výmenapamäťovejkarty je jednoduchá. Ak chcete minimalizovať nároky na pamäť, jednoducho vyberte miesto pre nepretržité nahrávanie zvuku a záznam sa spustí iba vtedy, keď je zvuk detekovaný. Pomocou dodaného USB kábla je možné dáta prehrať a uložiť do PC. Naozaj praktické: video snímky sú ukladané vo kompatibilnom formáte AVI - môžete bez ďalšieho softvéru prehrať na každom PC. V prípade potreby možno použiť ako webkameru. Kompaktnýkryt (asi 6 krát menšie než tradičné mini digitálny rekordér). Minikamera je vhodná pre akúkoľvek príležitosť. Pri prevádzke na batérie funguje napr. pri surfovaní po internete alebo lyžovanie. Vhodná nielen pre bezpečnostné profesionálov a detektívi, ale aj pre súkromných užívateľov. Súčasťou dodávky: sieťový adaptér, USB kábel, praktické kožené puzdro, držiak na stenu, držiak a popruh na nosenie. vybavenie: Vstavaná kamera s vysokým rozlíšením Snímanie v reálnom čase s 640x480 pixelov pri 30 fps Môže sa použiť aj ako PC webová kamera Rozsah dodávky: sieťový adaptér USB kábel usb adaptér držiak na stenu klips pútko puzdro silikónové puzdro proti striekajúcej vode upínací pásik a skrutky CD návod
0,0 0
105
4Home Záhrada a hobby Ochrana majetku Kamery a atrapy kamier Mini kamera s DVR ABUS TVVR10000, 640 x 480 px

Mini kamera s DVR ABUS TVVR10000, 640 x 480 px

Doprava zadarmo

Mini kamera s DVR ABUS TVVR10000, 640 x 480 px

Dostupnosť: Vypredané

Popis • 2v1
 • v kompaktnom prevede

Kamera plus rekordér v jednom: minikamera stále k dispozícii pre rýchle, jednoduché a mimoriadne mobilné monitorovanie. V mimoriadne kompaktnom prevedení s veľkosťou 5,0 x 2,8 x 2,0 cm a hmotnosťou iba 50 g je vedľa funkcia nahrávania s vysokým rozlíšením, tiež možnosť zaobstarať kvalitné snímky VGA (640 x 480 pixelov) v reálnom čase (30 snímkov / s) Mikrofón tiež poskytuje cenné nahrávky. Záznam na micro SD karty (max.16GB).


Výmena pamäťovej karty je jednoduchá. Ak chcete minimalizovať nároky na pamäť, jednoducho vyberte miesto pre nepretržité nahrávanie zvuku a záznam sa spustí iba vtedy, keď je zvuk detekovaný. Pomocou dodaného USB kábla je možné dáta prehrať a uložiť do PC. Naozaj praktické: video snímky sú ukladané vo kompatibilnom formáte AVI - môžete bez ďalšieho softvéru prehrať na každom PC. V prípade potreby možno použiť ako web kameru.


Kompaktný kryt (asi 6 krát menšie než tradičné mini digitálny rekordér). Minikamera je vhodná pre akúkoľvek príležitosť. Pri prevádzke na batérie funguje napr. pri surfovaní po internete alebo lyžovanie. Vhodná nielen pre bezpečnostné profesionálov a detektívi, ale aj pre súkromných užívateľov. Súčasťou dodávky: sieťový adaptér, USB kábel, praktické kožené puzdro, držiak na stenu, držiak a popruh na nosenie.

 

vybavenie:

 • Vstavaná kamera s vysokým rozlíšením
 • Snímanie v reálnom čase s 640x480 pixelov pri 30 fps
 • Môže sa použiť aj ako PC webová kamera

 

Rozsah dodávky:

 • sieťový adaptér
 • USB kábel
 • usb adaptér
 • držiak na stenu
 • klips
 • pútko
 • puzdro
 • silikónové puzdro proti striekajúcej vode
 • upínací pásik a skrutky
 • CD
 • návod

 604223
Zdieľať
conrad

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť