Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 29,99 €
U vás: do 3 týždňov
Nástenná skrinka Ema v bielej a orechovej farbe
Nástenná skrinka Ema v bielej a orechovej farbe
Katalógové číslo:
815227Popis
- materiál: drevotrieska potiahnutá 100 % melamínom (kvalita E1)
- hrúbka materiálu: 18 mm
- farba: biela / orech
- šírka: 180 cm
- výška: 41,4 cm
- hĺbka: 37,5 cm
Parametre
| Značka: |
Hanah Home
|
| Dekor: | orech |
| Farba: | biela |
| Hĺbka (cm): | 37,5 cm |
| Krajina pôvodu: | Made in Türkiye |
| Nosnosť: | 30 kg |
| Šírka (cm): | 180 cm |
| Výška (cm): | 41,4 cm |
| Vyžaduje montáž: | áno |