Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Nočné senzorové svetlo Nočné senzorové svetlo
Senzorové nočné svetlo vám pomôže ihneď sa orientovať v priestore, bez toho aby ste museli hľadať vypínač. Akonáhle pohybový senzor zaznamená v okolí nejaký pohyb, automaticky sa rozsvieti. Ideálne na schodisko, do chodieb, komôr alebo kôlní. Na 3 AA batérie, ktoré nie sú súčasťou dodávky. Svetlo disponuje prepínačom na pozície zapnuté / vypnuté / zapnuté pri pohybe. Dodávame v dvoch farbách, bez možností výberu.
4,0 2
9
4Home Bytové doplnky a dekorácie Svietidla Nočné senzorové svetlo

Nočné senzorové svetlo

Nočné senzorové svetlo

Dostupnosť: Vypredané

PopisSenzorové nočné svetlo vám pomôže ihneď sa orientovať v priestore, bez toho aby ste museli hľadať vypínač. Akonáhle pohybový senzor zaznamená v okolí nejaký pohyb, automaticky sa rozsvieti. Ideálne na schodisko, do chodieb, komôr alebo kôlní. Na 3 AA batérie, ktoré nie sú súčasťou dodávky. Svetlo disponuje prepínačom na pozície zapnuté / vypnuté / zapnuté pri pohybe. Dodávame v dvoch farbách, bez možností výberu.

Farba: biela + čierna
Materiál: plast
 603011
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť