Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Pingi I - dry XL odvlhčovač Pingi I - dry XL odvlhčovač
 možno používať opakovane odolný Pingi i - Dry XL je v súčasnosti najväčšou verzie Pingiho. Pingi i - Dry je výnimočne odolný a dá sa ľahko znova nabiť. Je 100 % odolný proti domácim miláčikom. V porovnaní s tradičnými elektrickými pohlcovaču vlhkosti je i - Dry maximálne mnohostranný, nevyžaduje batérie ani elektrický kábel, čím je ideálna pre použitie v priestoroch ako sú skrine, kuchynské linky, police s knihami, garáž, kúpeľňa či podkrovia - v podstate kdekoľvek, kde nie je ľahko dostupná elektrická energia. Pingi i - Dry môže byť používaný vo všetkých zle ventilovaných priestoroch v dome. Veľký povrch poskytuje efektívne odvlhčovanie. Vďaka priloženému vešiaka môže byť ľahko použitý v šatníku. Vzhľadom k tomu, že Pingi i - Dry nepresakuje, môže byť používaný k ochrane Vášho najjemnejšieho oblečenie. Počas odvlhčovania nie je potrebná žiadna elektrina, preto môže byť i - Dry používaný aj vo Vašom aute, karavanu či lode . Použitie Pingi i - Dry je veľmi jednoduché. Vďaka vstavanému indikátora spotrebiteľ ľahko spozná, kedy je potrebné opätovné nabitie. Nič nemôže byť jednoduchšie - nabíjanie sa spustí po zastrčení Pingiho do elektrickej zásuvky. Po niekoľkých hodinách je Pingi znovu pripravený na použitie. Absorpčná kapacita je 200 ml za jeden cyklus. Špecifikácia: Absorpčná kapacita 200 ml / jeden cyklus Nabíjanie zo siete Pre miestnosti do 25 m3
3,5 4
24
4Home Domáce spotrebiče Drobné elektro Odvlhčovače Pingi I - dry XL odvlhčovač

Pingi I - dry XL odvlhčovač

Výpredaj

Pingi I - dry XL odvlhčovač

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • možno používať opakovane
  • odolný

 

Pingi i - Dry XL je v súčasnosti najväčšou verzie Pingiho. Pingi i - Dry je výnimočne odolný a dá sa ľahko znova nabiť. Je 100 % odolný proti domácim miláčikom. V porovnaní s tradičnými elektrickými pohlcovaču vlhkosti je i - Dry maximálne mnohostranný, nevyžaduje batérie ani elektrický kábel, čím je ideálna pre použitie v priestoroch ako sú skrine, kuchynské linky, police s knihami, garáž, kúpeľňa či podkrovia - v podstate kdekoľvek, kde nie je ľahko dostupná elektrická energia.

Pingi i - Dry môže byť používaný vo všetkých zle ventilovaných priestoroch v dome. Veľký povrch poskytuje efektívne odvlhčovanie. Vďaka priloženému vešiaka môže byť ľahko použitý v šatníku. Vzhľadom k tomu, že Pingi i - Dry nepresakuje, môže byť používaný k ochrane Vášho najjemnejšieho oblečenie. Počas odvlhčovania nie je potrebná žiadna elektrina, preto môže byť i - Dry používaný aj vo Vašom aute, karavanu či lode .

Použitie Pingi i - Dry je veľmi jednoduché. Vďaka vstavanému indikátora spotrebiteľ ľahko spozná, kedy je potrebné opätovné nabitie. Nič nemôže byť jednoduchšie - nabíjanie sa spustí po zastrčení Pingiho do elektrickej zásuvky. Po niekoľkých hodinách je Pingi znovu pripravený na použitie. Absorpčná kapacita je 200 ml za jeden cyklus.

 

 

 

Špecifikácia:

  • Absorpčná kapacita 200 ml / jeden cyklus
  • Nabíjanie zo siete
  • Pre miestnosti do 25 m3

 


 

 

 

 

 571011
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť