Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Banquet TITANIUM Quantaniu Panvica steaková 28 cm Banquet TITANIUM Quantaniu Panvica steaková 28 cm
Hliníková liata panvica STEAK 28cm TITANIUM Quantanium s 3-vrstvovým nepriľnavým povrchom a protišmykovou úpravou rukoväte, hrúbka steny 2,2 mm, hrúbka dna 4,5 mm. Viacvrstvový nepriľnavý povrch Quantanium je na rozdiel od iných povrchov viac odolný proti poškriabaniu a pri používaní vo vysokých teplotách je nepriľnavá funkcia trvalejšia. To napomáha ľahšiemu varenie a údržbe. Dokonale tepelne vodivý a vysoce odolný povrch pre ľahké smaženie a dusenie. Panva je odolná proti nárazu a deformácii tvaru. Materiál: hliník s neřilnavým povrchom.
5,0 1
15
4Home Kuchyňa a jedáleň Panvice Panvice s nepriľnavým povrchom Banquet TITANIUM Quantaniu Panvica steaková 28 cm

Banquet TITANIUM Quantaniu Panvica steaková 28 cm

Banquet TITANIUM Quantaniu Panvica steaková 28 cm

Dostupnosť: Vypredané

PopisHliníková liata panvica STEAK 28cm TITANIUM Quantanium s 3-vrstvovým nepriľnavým povrchom a protišmykovou úpravou rukoväte, hrúbka steny 2,2 mm, hrúbka dna 4,5 mm. Viacvrstvový nepriľnavý povrch Quantanium je na rozdiel od iných povrchov viac odolný proti poškriabaniu a pri používaní vo vysokých teplotách je nepriľnavá funkcia trvalejšia. To napomáha ľahšiemu varenie a údržbe. Dokonale tepelne vodivý a vysoce odolný povrch pre ľahké smaženie a dusenie. Panva je odolná proti nárazu a deformácii tvaru. Materiál: hliník s neřilnavým povrchom.

Elektrika: áno
Farba: čierna
Indukcia: nie
Plyn: áno
Priemer: 28 cm
Sklenená pokrievka: nie
Sklokeramika: áno
Typ panvy: Grilovacie
Umývačka: nie
 101842
Zdieľať
banquet

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť