Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Parník Lanit Plast COLD FRAME 3 x 3 double Parník Lanit Plast COLD FRAME 3 x 3 double
Extrémne kvalitný značkový parenisko vyrobený renomovaným výrobcom. Kvalita použitých materiálov vysoko prevyšuje bežnú čínsku produkciu z HOBBY marketov. Pařník sedlového typu vyrobený z plastu. Má 4 pevné obvodové steny z priesvitného PVC a na každej strane jedno veľké otváravé strešné okno v šírke celého parníku - 105 cm. Každé okno je možné v rohoch zaistiť v mierne pootvorené polohe (výška štrbiny cca 7cm). Strešné okná sú vyrobené z číreho úplne priehľadného polykarbonátu - majú vysokú svetelnú priepustnosť a predovšetkým sú nerozbitné krupobitím.Jedná sa o jeden z najkvalitnejších produktov na slovenskom trhu.Dodávame ako stavebnicu - doba montáže cca 30 min.
0,0 0
72

Parník Lanit Plast COLD FRAME 3 x 3 double

Doprava zadarmo

Parník Lanit Plast COLD FRAME 3 x 3 double

Dostupnosť: Vypredané

PopisExtrémne kvalitný značkový parenisko vyrobený renomovaným výrobcom. Kvalita použitých materiálov vysoko prevyšuje bežnú čínsku produkciu z HOBBY marketov. Pařník sedlového typu vyrobený z plastu. Má 4 pevné obvodové steny z priesvitného PVC a na každej strane jedno veľké otváravé strešné okno v šírke celého parníku - 105 cm. Každé okno je možné v rohoch zaistiť v mierne pootvorené polohe (výška štrbiny cca 7cm). Strešné okná sú vyrobené z číreho úplne priehľadného polykarbonátu - majú vysokú svetelnú priepustnosť a predovšetkým sú nerozbitné krupobitím.
 
Jedná sa o jeden z najkvalitnejších produktov na slovenskom trhu.
 
Dodávame ako stavebnicu - doba montáže cca 30 min.

Dĺžka (cm): 105 cm
Materiál: polykarbonát
Plocha: 1,13
Šírka (cm): 108 cm
 675273
Zdieľať
lanitplast

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť