Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Party autíčko Party autíčko
 diaľkovo ovládané autíčko s poldecákom na streche dosah ovládača až 15 metrov ovládanie do všetkých smerov napájanie ovládača: 2x AA batérie napájanie RC auta: 2x AA batérie vtipný a originálny darček Riadiť pod vplyvom alkoholu sa väčšinou nevypláca. S týmto party autíčkom je to však 100% bezpečné a legálne. Naplňte pohár na vrchole tohto diaľkovo ovládaného fára a začnite hostí na party obsluhovať na diaľku. Súčasťou balenia sú aj cvičné kužele a tak môžete hrať veľa zábavných hier. Kto neprejde vytýčenú trasu bez vyliatia - pije. Verte, že čím dlhšie hráte, tým je prejsť trasu bez chyby ťažšie a ťažšie. Party autíčko je skvelý spôsob, ako oživiť každú oslavu a zároveň perfektný darček pre každého oslávenca.Sada obsahuje: 1x party autíčko, 1x diaľkový ovládač, 1x plastový poldecák, 4x cvičný kužeľ.
0,0 0
26

Party autíčko

Party autíčko

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • diaľkovo ovládané autíčko s poldecákom na streche
  • dosah ovládača až 15 metrov
  • ovládanie do všetkých smerov
  • napájanie ovládača: 2x AA batérie
  • napájanie RC auta: 2x AA batérie
  • vtipný a originálny darček

Riadiť pod vplyvom alkoholu sa väčšinou nevypláca. S týmto party autíčkom je to však 100% bezpečné a legálne. Naplňte pohár na vrchole tohto diaľkovo ovládaného fára a začnite hostí na party obsluhovať na diaľku. Súčasťou balenia sú aj cvičné kužele a tak môžete hrať veľa zábavných hier. Kto neprejde vytýčenú trasu bez vyliatia - pije. Verte, že čím dlhšie hráte, tým je prejsť trasu bez chyby ťažšie a ťažšie. Party autíčko je skvelý spôsob, ako oživiť každú oslavu a zároveň perfektný darček pre každého oslávenca.
Sada obsahuje: 1x party autíčko, 1x diaľkový ovládač, 1x plastový poldecák, 4x cvičný kužeľ.

 

 500756
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť